Druga szansa – Marcie Steele

Druga szansa - kup na TaniaKsiazka.plDruga szansa to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej. Najnowsza powieść Marcie Steele na polskim rynku pojawi się już 19 stycznia 2018 roku. Do tej pory lektura ta zdobyła na świecie serca tysięcy Czytelniczek, a egzemplarze jej książek sprzedały się w ponad 100-milionowym nakładzie. Oprócz tego Steele znalazła się na liście Staffordshire, prezentującej 100 najbardziej wpływowych ludzi 2017 roku. Pisarka może być Wam znana również, jako Mel Sherratt, bo pod takim właśnie pseudonimem stworzyła większość swoich dzieł. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Druga szansa – ciepła i poruszająca opowieść

Marcie Steele określa siebie, jako niepoprawną romantyczkę. To dlatego w większości jej powieści główne role grają dobrzy bohaterowie o gołębim sercu. Tym samym, jeśli szukacie niesamowicie wciągającej historii, która doprowadzi Was do łez, ale wywoła również szeroki uśmiech na twarzy, trafiłyście idealnie.

Główną bohaterką książki jest Riley Flynn, która z uporem maniaka poszukuje prawdziwej miłości. Jednak po raz kolejny musi mierzyć się z bolesnym zawodem. Każde rozczarowanie i bolesne potknięcie dziewczyna wypłakuje w ramię swojej przyjaciółki, Sadie Stewart. Szybko jednak okazuje się, że jej również życie nie rozpieszcza. Mąż Stewart zmarł jakiś czas temu i od tego momentu kobieta nie potrafi ułożyć sobie życia na nowo. Nieubłaganie zbliża się również rocznica jego śmierci, a to zupełnie dekoncentruje Sadie.

Obie kobiety pracują wspólnie w salonie z butami, w jednym z uroczych, angielskich miasteczek – Hedworth. Pewnego dnia dowiadują się, że miejsce to jest na skraju bankructwa. I właśnie wtedy obie postanawiają uratować bezpieczną przystań, która przez wiele lat spajała ich przyjaźń. Bardzo szybko wdrażają plan ocalenia sklepu w życie. Wtedy Sadie uświadamia sobie, że właśnie nadszedł czas, by w jej prywatnym życiu wprowadzić również konkretne zmiany. Czy jednak utrata wszystkiego, co się kocha, może być szansą na nowy początek?

Szczęście zaczyna się powoli uśmiechać także do Riley. Na horyzoncie pojawia się bowiem uroczy fotograf Ethan. Czy w końcu uda się jej spotkać długo wyczekiwaną miłość?

Książkę pt. Druga szansa znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także