Druga część Lubiewa – nowe wydanie

Druga część Lubiewa - kup na TaniaKsiazka.plDruga część Lubiewa to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości poleskiego pisarza, Michała Witkowskiego. Poza tym na tę historię uwagę powinni zwrócić przede wszystkim wielbiciele pozycji Lubiewo. Ponieważ jak już wspomnieliśmy, Fynf und cwancyś to nic innego, jak powrót do korzeni autora, a zarazem kontynuacja obrazoburczej opowieści o dwóch męskich prostytutkach. Do tego jest to nowe wydanie i wersja rozszerzona. Ci bohaterowie już wcześniej pojawili się w pierwszej części. Teraz czytelnicy mają szansę poznać ich kolejne losy. Prezentowana dziś powieść jest już dostępna w sprzedaży. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Druga część LubiewaFynf und cwancyś, kilka słów o fabule

Tym razem akcja powieści nie rozgrywa się w Polsce, ale za granicą. Czytelnicy przenoszą się na Zachód wraz z bohaterami, którzy wyjechali podbijać tam świat. Tym samym znajdziecie się w Berlinie, Wiedniu i Zurychu lat 90. XX wieku. To miasta, które wciągają swoim klimatem, a jednocześnie odrzucają przez profesję, uprawianą przez głównych bohaterów.

Trzeba przyznać, że nie jest to lektura przeznaczona dla ludzi o słabych nerwach. Ponieważ Witkowski po raz kolejny serwuje brutalnie szczerą opowieść. Tym samym używa języka adekwatnego do sytuacji. Jest brudny, pozbawiony uczuć i subtelności, tak samo, jak życie głównych bohaterów. W ich życiu nie ma miejsca na miłość, lecz liczą się zimne kalkulacje i rozpoznanie wymagań klientów. Fynfundcwancyś radzi sobie z tym świetnie, czego nie można powiedzieć o drugim bohaterze, Diance. To właśnie ich losy będziecie śledzić w tej książce. Jest to opowieść o kapitalizmie z perspektywy prostytutek.

Przypominamy, że druga część Lubiewa jest już dostępna w sprzedaży. Książkę w nowym wydaniu pt. Fynf und cwancyś znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy każdemu, kto poszukuje nietuzinkowych powieści polskich. Książkę mimo kontrowersyjnej tematyki, bardzo dobrze przyjęli krytycy literaccy, a przede wszystkim czytelnicy. Zatem jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości.

Pozostałe książki Michała Witkowskiego znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także