Dotknij, poczuj, zobacz – nowa książka Wohllebena!

Dotknij, poczuj, zobacz - kup na TaniaKsiazka.plDotknij, poczuj, zobacz to gorąca nowość od Petera Wohllebena, którego książki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Ponieważ to jemu czytelnicy zawdzięczają takie tytuły jak Sekretne życie drzew, Nieznane więzi natury czy Duchowe życie zwierząt. Teraz wielbiciele twórczości pisarza mają sporo powodów do zadowolenia. W sprzedaży pojawiła się już bowiem najnowsza książka autora pt. Dotknij, poczuj, zobacz. Poza tym tytuł ten zainteresuje każdego, kto interesuje się reportażami i literaturą faktu. W związku z tym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z książkami tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. W końcu nie bez przyczyny jego pozycje stają się światowymi bestsellerami i międzynarodowymi hitami. Sprawdźcie to!

Dotknij, poczuj, zobacz – kilka słów o nowej książce Wohllebena

Żyjemy w miastach zalanych betonem, otoczeni ekranami, nieustannie podłączeni do sieci. W związku z tym stopniowo tracimy umiejętność korzystania z dobroci natury. Nie wszystko jednak stracone. Okazuje się, że naszej więzi z przyrodą nie zniszczyły negatywne zjawiska i ciągle jest niezwykle silna. Na czym więc polega fenomen relacji człowieka z naturą? Tego dowiecie się właśnie z tej książki.

Ponieważ Peter Wohlleben na podstawie najnowszych badań naukowych oraz własnych wieloletnich obserwacji otwiera nam oczy i uszy. Tym samym zaprasza, byśmy widzieli, słyszeli i czuli mocniej. Poza tym zachęca, byśmy uświadomili sobie potęgę zmysłów i wsłuchiwania się we własne ciało. Ponieważ nagroda, jaką otrzymamy za to od natury, jest tego naprawdę warta. W otoczeniu drzew nasze ciśnienie się znormalizuje, kolor zielony nas uspokoi, a las wyostrzy nam zmysły. Autor po raz kolejny udowadnia, że ukojenie, jakie daje nam natura, jest nie do przecenienia. Wystarczy tylko, że jej na to pozwolimy i otworzymy się na dobrodziejstwa, które z niej płyną.

Przypominamy, że prezentowana dziś książka pt. Dotknij, poczuj, zobacz jest już dostępna w sprzedaży na naszym rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży.

Przeczytaj także