„Dość kato-lipy!” ks. Jana Kaczkowskiego już niedługo w sprzedaży!

KATOLIPAKsiędza Jana Kaczkowskiego z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo ciężkiej choroby, nie tracił pogody ducha, a jego podejście do życia było i jest przykładem dla wielu młodych ludzi. Swoje przemyślenia i kazania spisywał nie tylko w książkach, nagrywał również żywiołowe materiały, które odtworzyć można w wersji audio. Jednym z takich ciekawych projektów jest bez wątpienia Dość kato-lipy! autorstwa ks. Kaczkowskiego, który w sprzedaży pojawi się już 29 lipca bieżącego roku.

Dość kato-lipy! to możliwość ponownego spotkania z niezwykle pogodnym człowiekiem, jakim był ksiądz Jan Kaczkowski. Wysłuchanie jego przemyśleń, które zmuszają do własnej refleksji oraz zabawne anegdoty i ciekawe historie zapewniają przeżycie nie tylko duchowe ale są również źródłem rozrywki. W swoim nagraniu ksiądz zachęca do tego, by w życiu nie robić nic na pół gwizdka. Namawia, by dawać z siebie wszystko, a w każdej dziedzinie życia dążyć do doskonałości. Wyraża on również swój sprzeciw wobec przysłowiowej kato-lipy. Nagranie to z pewnością jest źródłem ogromnej inspiracji i udowadnia, że ks. Jan Kaczkowski nie bez powodu był i nadal jest wzorem dla wielu tysięcy osób.

Dość kato-lipy! to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy niechętnie sięgają po książki. Nagranie nie wymaga od odbiorcy zbyt dużego wysiłku. Jedyne, co musisz zrobić to włożyć płytę do odtwarzacza i wygodnie usiąść w fotelu.

Zagadnienia poruszane przez księdza Jana Kaczkowskiego to m. in.:

  • Profesjonalizm to obowiązek czy opcja dodatkowa?
  • Czy można być popularnym i czy popularność jest przyzwoita?
  • Jakie są przykłady katolickiej lipy?
  • Jak ks. Jan wyobraża sobie niebo?
  • Jak żyć na 100% inspirując się osobą ks. Jana oraz Jezusa?

Przeczytaj także