Dopóki nie zajdzie słońce tom II już niebawem!

Dopóki nie zajdzie słońce - kup na TaniaKsiazka.plDopóki nie zajdzie słońce część 2 porywającej historii już od 20 listopada 2019 roku jest dostępna na polskim rynku. W związku z tym to doskonała wiadomość dla wszystkich fanek twórczości Ewy Pirce, która oczarowała czytelniczki w całym kraju. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośniczki romansów współczesnych i literatury dla kobiet. Jedno jest pewne. Przy tej historii nie sposób się nudzić. Jesteście ciekawe, jakie wyzwania tym razem autorka postawiła przed głównym bohaterem? Zatem czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej! Natomiast jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej pisarki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Dopóki nie zajdzie słońce tom II – walka z samym sobą

Nie tylko ludzkie ciało potrafi być poznaczone bliznami. To samo tyczy się naszej duszy. A dusza głównego bohatera, Samuela, jest wyjątkowo pokiereszowana. Nosi on w sobie wiele ran, które jeszcze się nie zagoiły. Jednak wiele wskazuje na to, że w końcu i do niego uśmiechnął się los. Mężczyzna ma szansę na szczęśliwe zakończenie. Tym samym wszystko zaczyna się układać i radość staje się częstym elementem jego życia. Jednak życie potrafi być nieprzewidywalne i bezwzględne. I tym razem udowodni, że los może odmienić się w najmniej oczekiwanym momencie.

W związku z tym po latach zmagań o siebie, swoją rodzinę i przyszłość, Samuel staje oko w oko z demonami przeszłości. Demonami, które chcą zetrzeć w proch to, o co tak uparcie walczył. Czy znajdzie w sobie dostatecznie dużo siły, by stanąć do ostatniej, decydującej bitwy?

Przypominamy, że książka pt. Dopóki nie zajdzie słońce, część 2 jest już dostępna w sprzedaży. Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę historię wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych i literatury dla kobiet. To jedna z tych historii, która wciągnie Was do reszty. Przekonajcie się same!

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszy tom przygód Samuela.

Przeczytaj także