Dopóki biło serce – początek serii dla kobiet

Dopóki biło serce - kup na TaniaKsiazka.plDopóki biło serce to początek serii pt. Zośka, której autorką jest Anna Stryjewska. Książka przypadnie do gustu przede wszystkim każdej miłośniczce literatury obyczajowej. Jednak powody do zadowolenia mają też wielbicielki twórczości pisarki. Ponieważ w tej historii znajdziecie wszystko, za co czytelniczki pokochały Stryjewską. Najnowsza historia w sprzedaży będzie dostępna już od 27 sierpnia 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z powieściami tej pisarki, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Koniecznie sprawdźcie to same i przekonajcie się, co takiego mają w sobie opowieści autorki, iż szturmem podbijają serca czytelniczek w całej Polsce.

Dopóki biło serce – kilka słów o fabule

W życiu każdego przychodzi w końcu taki czas, że trzeba podjąć działania wbrew całemu światu. Odrzucić lęki i obawy oraz pogodzić się z poniesionymi porażkami. Wtedy też warto podążać za głosem swojego serca, by realizować swoją pasję i zmienić teraźniejsze życie. Bohaterka książki, Zośka, bardzo długo dojrzewała do tych niełatwych decyzji. Po drodze doświadczyła dużo złego, zwłaszcza ze strony bliskich.

Tymczasem motorem napędowym jej działań stają się przypadkowe spotkania z niezwykłymi osobami, a także doping ciotki i nauczycielki. To oni uświadamiają jej, że nie pasuje do świata, w którym obecnie żyje. Aby przekonać się o swojej wartości, musi więc wyrwać się ze skostniałego środowiska. Jednak sprawa nie jest taka prosta, kiedy ma się tylko osiemnaście lat i marzy się o projektowaniu mody.

Warto tutaj wspomnieć, że książka, o której dziś mowa, oparta została na prawdziwych wydarzeniach. To opowieść o życiu niewielkiej społeczności wiejskiej lat 60. w Polsce. Czytelniczki znajdą tu zatem problemy życia codziennego. Główna bohaterka, Zośka, wbrew piętrzącym się przeszkodom dąży do wyznaczonych celów i robi wszystko, by spełnić swoje marzenia.

Przypominamy, że książka pt. Dopóki biło serce będzie dostępna w sprzedaży od 27 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś historię znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej.

Przeczytaj także