„Dom czwarty” – nowa powieść Katarzyny Puzyńskiej

Dom czwartyDom czwarty to najnowsza powieść Katarzyny Puzyńskiej. Premiera książki będzie miała miejsce 9 listopada bieżącego roku. Już teraz jednak tanioksiążkowa ekipa zapewnia was, że będziecie mogli nabyć ją z 25% rabatem. Warto czekać, zwłaszcza na historie stworzone przez taki talent, jak Puzyńska.

Dom czwarty – fabuła

Bohaterką powieści jest była komisarz Klementyna Kopp. Kobieta po czterdziestu latach ponownie zagląda w rodzinne strony. A sprawczynią tego jest jej matka, która prosi Klementynę by ta przyjrzała się sprawie pewnego morderstwa. Bohaterka jednak znika w drodze do Złocin i nie pozostawia po sobie żadnego śladu. Mieszkańcy jak za zmową twierdzą, że Kopp nigdy do miasteczka nie dotarła. Jednak aspirant Daniel Podgórski podejrzewa, że było zupełnie inaczej. Co skłoniło tak liczną grupę ludzi do kłamstwa?  I co właściwie stało się z Klementyną? Trudno zachować spokój, kiedy w mieście, co rusz, pojawia się graffiti z czarną szubienicą a ktoś podrzuca martwe ptaki. Czy wszystkie te wydarzenia mogą mieć coś wspólnego z okrutną egzekucją, której dokonano nad jeziorem Bachotek w październiku 1939 roku? 

Warto dodać, że najnowsza powieść Katarzyny Puzyńskiej to już siódmy tom sagi kryminalnej, która traktuje o policjantach z Lipowa. Seria ta łączy w sobie nie tylko elementy klasycznego kryminału, ale również powieści obyczajowej. Ponadto, autorka przez wiele lat wykładała psychologię jako nauczyciel akademicki. Dzięki temu czytelnik ma szansę natrafić także na wątki z tej dziedziny.

Przypominamy, że książka Dom czwarty autorstwa Katarzyny Puzyńskiej do sprzedaży trafi 9 listopada 2016 roku. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także