Dogówka jeszcze trwa! Kup książki i pomóż psiakom!

Jeżeli już trochę nas znasz, to świetnie wiesz o tym, że lubimy pomagać. Nasza akcja Dogówka, dzięki której możesz dołożyć swoją cegiełkę na zakup karmy dla psiaków z białostockiego schroniska, jeszcze trwa do piątku. Jeszcze masz czas na to, żeby razem z nami pomóc psiakom.

Dogówka. Pomóż psiakom >>

Psiaki, które z różnych powodów trafiły do schroniska, czekają nie tylko na karmę, ale też na świadomych i odpowiedzialnych ludzi, którzy mogliby stworzyć im nowy, pełen miłości dom. Zbliża się zima, a to zawsze bardzo trudny okres dla bezdomnych czworonogów. Psiaki marzną, zwłaszcza te z krótką sierścią. Natura nie przygotowała ich na mrozy. Jeżeli masz wielkie serce, odpowiednie warunki, mnóstwo cierpliwości i marzysz o tym, żeby mieć czworonożnego przyjaciela, to warto adoptować psiaka. Miłość, którą dasz, wróci. Zobaczysz ją w oczach wdzięcznego czworonoga.

Szczeniaki szybko znajdują nowe domy. Jednak w schronisku jest wiele dorosłych i starszych psów. Tym drugim możesz podarować mnóstwo ciepła u schyłku ich życia. Nawet te kilka dobrych miesięcy, które możesz im zapewnić, to dla nich bardzo dużo.

Możesz też pomóc w inny sposób. Dowiedz się, czego aktualnie potrzebuje schronisko w Twojej miejscowości. Może to być karma, koce, albo odrobina Twojego czasu. Jeżeli nie masz możliwości, żeby przygarnąć psiaka, to może chcesz zostać wolontariuszem i pomóc w opiece nad podopiecznymi schroniska?

Wybierz książkę i pomóż psiakom >>

Weź udział w naszej akcji i razem z nami podaruj psiakom ze schroniska karmę. Przygotowaliśmy listę najlePsich książek. Wystarczy, że wrzucisz do swojego koszyka jedną z nich, a część zysków z Twojego zamówienia przeznaczymy na zakup karmy z białostockiego schroniska dla psiaków! Książki, które umożliwią Ci włączenie się do Dogówki, wybraliśmy z myślą o wszystkich miłośnikach zwierzaków. To reportaże z czworonogami w roli głównej oraz wzruszające powieści. Jesteśmy pewni, że znajdziesz wśród nich tytuł, który skradnie Twoje kochające zwierzaki serduszko.

Nasza akcja Dogówka trwa do 11 października. Psiaki z białostockiego schroniska skradły nasze serca, więc będziemy starać się pomagać im częściej. Ty też możesz pomóc. Na prowadzonym przez wolontariuszy  fanpage’u schroniska w Białymstoku publikowane są informacje o psiakach, które czekają na nowe domy. Chcesz je poznać? Zajrzyj w to miejsce.

Przeczytaj także