Dodatkowa zniżka w prezencie! 🎁

Drogie Książkoholiczki, drodzy Książkoholicy!

Dziś Dzień Kobiet, z kolei Dzień Mężczyzn już w niedzielę. Z tej okazji mamy dla Was prezent! Dzięki temu upominkowi możecie przez cały weekend obniżać wartość swojego tanioksiążkowego zamówienia. Co więcej, nasz prezent łączy się ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi promocjami!

Dodatkowa zniżka w prezencie na Dzień Kobiet i Mężczyzn w TaniaKsiazka.pl >>

🎁 Dodatkowe 7% zniżki w prezencie 🎁

Wystarczy, że przy finalizacji zamówienia w miejscy na kod rabatowy wpiszecie magiczne słówko: PREZENT, a całkowita wartość koszyka spadnie o 7%. Co więcej kod już działa i możecie użyć nawet przy kilku zamówieniach! 🎉

Skoro już jesteśmy przy naszych prezentach dla Was, to ze swojego prezenty możecie skorzystać nawet wybierając te produkty, które aktualnie są w promocji. U nas jaj zawsze promocji dostatek, więc mam dla Was małą ściągę.

Wydawnictwo Kobiece o 40% taniej >>

W ramach tej promocji możecie zgarnąć książki od Wydawnictwa Kobiecego o 40% taniej, w tym nowość, o której mówią teraz dosłownie wszyscy – Kołysankę z Auschwitz!

Ta oficyna ma dla Was książki obyczajowe, erotyczne, reportaże, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży (w tym popularne serie fantasy), a nawet tytuły popularno-naukowe. Nic tylko łapać je z rabatem 40% powiększonym kodem na dodatkowe 70% rabatu!

Wydawnictwo Kobiece o 40% taniej >>

Promocja na książki Wydawnictwa Kobiecego potrwa do 10 marca.

Bądź fit – poradniki do 40% taniej >>

Zbliża się wiosna, więc najwyższy czas zadbać o formę. Toteż mamy dla Was poradniki do 40% taniej. Rabat każdej z tych książek do niedzieli możesz powiększyć o dodatkowe 7% dzięki naszemu prezencikowi.

Bądź fit - poradniki do 40% taniej >>

Promocja na poradniki trwa do końca marca.

Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej >>

Znak jest jedną z największych oficyn wydawniczych w Polsce, a teraz możecie złapać ich książki z rabatem. Dodatkowo ten rabat też możecie powiększyć o 7% przy pomocy naszego wspaniałego kody rabatowego!

Książki Wydawnictwa Znak do 50% taniej >>

Promocja na książki Wydawnictwa Znak trwa do 12 marca.

Przypominam, że kod rabatowy na dodatkowe 🎁 7% zniżki 🎁

obowiązuje do 10 marca.

Dodatkowa zniżka w prezencie na Dzień Kobiet i Mężczyzn w TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także