Dobrostan – nowa książka Agnieszki Maciąg

Szukacie książek, które pomagają dostrzegać dobre strony życia? Poradników motywujących do dokonywania zmian na lepsze? Jeśli tak, może zainteresować Was Dobrostan – nowa książka Agnieszki Maciąg. Już niedługo pojawi się na półkach księgarń.


Dobrostan - zapowiedź książki Agnieszki Maciąg

Dobrostan – nowa książka Agnieszki Maciąg

Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu to książka, w której autorka dzieli się z czytelnikami wskazówkami na temat tego, jak otworzyć się na dobro i pomyślność, płynące z różnych źródeł.

W swoim poradniku Agnieszka Maciąg porusza tematy takie jak relacje międzyludzkie, poczucie własnej wartości, umiejętność stawiania granic, a także dokonywanie świadomych wyborów. W Dobrostanie znajdziecie również rozważania o szkodliwych wzorcach społecznych oraz schematach mentalnych, narzuconych przez społeczeństwo.

Kiedy narzekasz, nie słyszysz. Kiedy Twój umysł jest spokojny, odbiera ważne wskazówki. Niektórzy jednak za wszelką cenę pragną zatrzymać czas i tkwią w przeszłości. Nie chcą doświadczyć przebudzenia, przemiany, dobrostanu – który nie jest stanem posiadania, ale wyznacznikiem tego, jak dobrze czujesz się w swojej pracy w swojej skórze, w swoim życiu i w swojej skórze. Tego uczucia nie da się kupić za żadne pieniądze.
Dobrostan to poczucie wolności, a prawdziwa wolność to wolność od potrzeby robienia wrażenia na innych ludziach. To swoboda, spokój, czas, intymność, czyste powietrze, przestrzeń, bliski kontakt z naturą.

fragment opisu od wydawcy

Premiera książki Dobrostan. O szczęśliwym, bogatym i spełnionym życiu odbędzie się 16 czerwca 2021 roku. Poradnik ukaże się nakładem Wydawnictwa Otwartego.

Najnowszą książkę Agnieszki Maciąg znajdziecie W TYM MIEJSCU >>

Książki Agnieszki Maciąg

Agnieszka Maciąg jest autorką wielu poradników i książek o rozwoju osobistym, które cieszą się dużą popularnością. Wiele czytelniczek szczególnie doceniło poradniki skierowane do kobiet, takie jak np. Menopauza. Podróż do esencji kobiecości czy Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie.

Autorka wydała także serię książek o gotowaniu oraz zdrowej diecie, służącej naszemu dobremu samopoczuciu. Wśród nich znajdziecie na przykład Smak życiaSmak zdrowia czy Smak wiecznej młodości. Jak zachować młodość i witalność w każdym wieku.

Więcej książek Agnieszki Maciąg znajdziecie TUTAJ >>

Zobacz także:

Przeczytaj także