Dobre żony – kontynuacja Małych kobietek!

Dobre żony - zobacz na TaniaKsiazka.plDobre żony wydanie ilustrowane to książka, która zainteresuje wszystkie miłośniczki literatury kobiecej oraz beletrystyki i literatury pięknej. Poza tym powody do zadowolenia mają fanki twórczości Louisy May Alcott, która odpowiada za międzynarodowy hit pt. Małe kobietki. Dlaczego? Ponieważ prezentowana dziś książka to nic innego jak dalsze losy czterech sióstr, które oczarowały czytelniczki na całym świecie. Ilustrowana powieść autorki na naszym rynku pojawi się w sprzedaży już 15 stycznia 2020 roku. Jesteście ciekawe, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Dobre żony – kilka słów o fabule książki

Jak już wspomnieliśmy, w tej powieści poznacie dalsze losy czterech sióstr. Poważnej Meg, roztrzepanej Jo, łagodnej Beth i wytwornej Amy. Od wydarzeń z pierwszej książki minęło już kilka lat. Tym samym dziewczyny powoli wkraczają w zupełnie inny świat. Dorastają, zmieniają się, przeżywają nowe smutki i rozczarowania. W ich życiu pojawią się także bolesne tragedie. Jednak mimo to życie nie szczędzi im również tych radosnych i szczęśliwych chwil.

Poza tym cztery siostry, to cztery różne życiowe drogi. Czytelniczki czeka więc przeżycie ślubu Meg. Do tego nie zabraknie plotek na temat rodziny Marchów. A jeśli któraś ze starszych czytelniczek uzna, że w tej powieści jest zdecydowanie za dużo o „miłości”? Trzeba to przyznać jasno. Nic w tym dziwnego, kiedy w domu są cztery wesołe dziewczęta, a nieopodal pełen werwy, młody sąsiad. Jak mawiała sama pani March. Tak czy inaczej, jedno jest pewne. I tym razem nie zabraknie wzruszeń, chwil zwątpienia i uśmiechu na twarzy czytelniczek.

Tym samym, jeśli do tej pory nie było Wam po drodze z twórczością Louisy May Alcott dziś macie idealny moment, by nadrobić zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Przypominamy, że ilustrowana książka pt. Dobre żony w sprzedaży na polskim rynku będzie dostępna od 15 stycznia 2020 roku.

Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część historii pt. Małe kobietki. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Przeczytaj także