Dobra książka na wieczór – mega promocje!

tk_ksiazki50_rotator_bez_678x268Nie od dziś wiadomo, że dobra książka na wieczór jest pożądana przez każdego książkoholika. Tak się składa, że właśnie z myślą o was, drodzy czytelnicy, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Za oknami widać już pierwsze oznaki zbliżającej się zimy. Dni stały się krótsze, a to z kolei niezwykła okazja do tego, by spędzić chłodne wieczory pod kocem z ulubioną książką w dłoniach.

Dobra książka na wieczór – ogromny wybór, niskie ceny!

Mamy przyjemność przedstawić wam ofertę nie do odrzucenia. Nasza ekipa przygotowała specjalną listę książek, które teraz możecie nabyć z rabatem sięgającym aż 50%! Zgadza się. A wśród nich kultowe nazwiska i słynne serie, które rozchodzą się niczym świeże bułeczki. To doskonała okazja by uzupełnić domową biblioteczkę w powieści, o których myśleliście już od dawna. Jeśli zaś już zabraliście się za poszukiwania świątecznych prezentów, to takiej promocji nie możecie przegapić! Dzięki temu możecie podarować bliskim osobom nie jedną a dwie, a nawet trzy książki, o których marzą!

A oto kilka tytułów, które teraz możecie nabyć aż o połowę taniej:

Jedwabna opowieść – Kelli Estes.

Apokalipsa Z. Początek końca – Manel Loureiro.

Afgańska perła – Nadia Hashimi.

Dzika strona jedzenia – Jo Robinson.

To oczywiście nie wszystko. Wśród proponowanych książek znajdziecie przydatne poradniki, praktyczne organizery czasu, poruszające powieści jak i historie mrożące krew w żyłach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ale uwaga! Promocja potrwa jedynie do 30 listopada 2016 roku. Ponadto niektóre tytuły w owej promocji mają ograniczoną dostępność. Więc kto pierwszy, ten lepszy!

Nie zwlekajcie i już dziś zapoznajcie się z listą dobrych książek na wieczór, które teraz możecie nabyć nawet o 50% taniej!

Całą ofertę znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także