Do wszystkich chłopców, których kochałam – okładka serialowa!

Do wszystkich chłopców, których kochałam - kup na TaniaKsiazka.plDo wszystkich chłopców, których kochałam, to książka autorstwa Jenny Han, zaliczana do literatury młodzieżowej, skierowanej do dziewcząt. Już niebawem na polskim rynku pojawi się nowe wydanie tej powieści, oprawionej w okładkę serialową. Jej premiera przewidywana jest na 17 sierpnia 2018 roku. Jak łatwo się domyślić, taki zabieg wiąże się z promocją ekranizacji historii. Tym razem to Netflix wyciągnął swoje macki po popularną powieść i na jej podstawie stworzył serial. Nie mamy wątpliwości, że miłośniczki twórczości pisarki czekają na projekt z niecierpliwością. A ponieważ serial ukaże się latem, jest jeszcze sporo czasu, by zapoznać się z książkową wersją tej historii. Jeśli więc do tej pory nie słyszałyście o tym tytule, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Zwłaszcza jeśli jesteście miłośniczkami wydań filmowych czy serialowych.

Do wszystkich chłopców, których kochałam – kilka słów o fabule i serialowym projekcie

Główną bohaterką powieści jest Lara Jean, która właśnie zaczyna naukę w klasie maturalnej. Jej starsza siostra wyjechała na studia do Szkocji, zrywając przy tym z chłopakiem. Natomiast młodsza robi wszystko, aby ojciec zgodził się na psa w domu. Kilka lat temu dziewczyny straciły matkę i teraz dbają o to, by nie zapomnieć o swoich koreańskich korzeniach. Chcą też jak najbardziej ułatwić ojcu wychowanie trzech córek.

Lara Jean trzyma listy miłosne w pudle po kapeluszach, które niegdyś otrzymała od matki. Ale nie są to zwyczajne listy! Każdy z nich bohaterka napisała sama i skierowała do swoich byłych obiektów westchnień, by ten sposób wyleczyć się z niechcianego uczucia. W sumie powstało 5 listów, które nigdy nie miały trafić do adresatów. Pech chciał, że ktoś ukradł pudło i rozesłał korespondencję. Wszyscy chłopcy, w których kiedyś kochała się Lara, otrzymują wiadomości. Całą sytuację można by obrócić w żart, gdyby nie to, że jednym z nich, jest były chłopak starszej z sióstr.

Pierwszy odcinek serialu ujrzy światło dzienne 17 sierpnia bieżącego roku. Reżyserią zajęła się Susan Johnson.  Warto tutaj wspomnieć, że Do wszystkich chłopców, których kochałam to pierwsza część trylogii.  Niestety, P.S. I Still Love You i Always and Forever, Lara Jean nie doczekały się jeszcze polskich wydań.

Tutaj znajdziecie książkę pt. Do wszystkich chłopców, których kochałam z okładką serialową. Natomiast poniżej prezentujemy wam zwiastun samego serialu:

Przeczytaj także