Tańsze książki dla młodzieży nawet do 40%!

Uwaga, już dziś zaczynamy Tydzień z Literaturą Młodzieżową! W końcu są wakacje. Pogoda, po upalnym czerwcu, w lipcu przestała nas rozpieszczać (przynajmniej w Białymstoku, w którym od kilku dni cały czas pada). To wcale nie zmienia faktu, że możemy cieszyć się i w pełni korzystać z wolnego czasu. Nie ma nic piękniejszego latem niż możliwość zatopienia się w lekturze. Specjalnie dla Was przeceniliśmy książki dla młodzieży o nawet 40%!

Tańsze książki dla młodzieży. Tydzień z literaturą młodzieżową w TaniaKsiążka.pl

Tydzień z literaturą młodzieżową – czas start!

Młodzież ma specyficzne wymagania czytelnicze. Od książek oczekują silnych emocji, ciekawej fabuły i optymizmu. Szukają w nich oderwania od szkolnej rutyny i innej jakości niż ta, którą mogą znaleźć w lekturach analizowanych na lekcjach.

Literatura młodzieżowa porusza tematy, które są dla młodych osób bardzo ważne. Dlatego są to książki o pierwszej miłości, wyobcowaniu i radzeniu sobie z wchodzeniem w dorosłość. Często akcja książek dla młodzieży dzieje się w światach fantastycznych, w których bohaterzy walczą z siłami zła. Co więcej, młodzieżówka ma duże grono fanów wśród dorosłych, którzy cenią ten gatunek m.in. za lekkość i optymizm.

Do 40% tańsze książki dla młodzieży znajdziesz tutaj.

W tanioksiażkowych zasobach znajdziesz mnóstwo książek dla młodzieży.

Szczególnie polecam Ci:

Odrobina brokatu Shari L. Tapscott

Poruszająca opowieść o pierwszej miłości, która przychodzi niespodziewana.

Lauren ma plan na życie. Chce skończyć studia, rozwijać swojego bloga, poznać kogoś sławnego i wyjść za niego za mąż. Wszystko zmienia się, gdy do domku gościnnego wprowadza się kolega jej brata – Harrison.

 

 

 

Raven. Tom 1. Biały kruk J. L. Weil

To początek bestsellerowej serii fantasy.

Po śmierci matki Piper i  jej brat zamieszkują z nieznaną babcią na wyspie Raven Hollow. Okolica nie przypada dziewczynie do gustu. Do momentu aż poznaje Zane’a. Jakie rodzinne tajemnice są związane z wyspą i co skrywa Zane? Dlaczego Piper grozi niebezpieczeństwo?

 

 

 

Nieodgadniony Maureen Johnson

Stevie zaczyna naukę w Ellingham Academy. To szkoła, w której studiują najzdolniejsi młodzi Amerykanie. Założył ją Edward J. Ellingham. 10 lat od powstania uczelni w tajemniczych okolicznościach zginęła żona i dziecko fundatora.

Stevie chce rozwiązać zagadkę sprzed lat. Czego się dowie? Czy czeka ją niebezpieczeństwo?

 

 

 

Tydzień z Literaturą Młodzieżową. Książki tańsze do 40%!

>> Sprawdź!

Promocja na książki dla młodzieży trwa do 10 lipca.

Tańsze książki dla młodzieży. Tydzień z literaturą młodzieżową w TaniaKsiążka.pl

Przeczytaj także