Depresja. Jedzenie, które leczy – wspaniała moc żywności

Depresja. Jedzenie które leczy - kup na TaniaKsiazka.plDepresja. Jedzenie, które leczy to książka autorstwa Karoliny i Macieja Szaciłło, która będzie dostępna w sprzedaży od 22 sierpnia 2018 roku. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników zdrowego odżywiania i profilaktyki zdrowotnej. W tym poradniku znajdziecie mnóstwo przydatnych porad, wskazówek, a przede wszystkim smacznych przepisów. Wszystko to pomoże Wam zadbać o ciało i umysł, by móc w pełni cieszyć się zdrowiem i szczęściem.

Depresja. Jedzenie, które leczy – zadbajcie o siebie już dziś!

Czy wiedzieliście, że depresja jest jedną z najczęściej występujących chorób na świecie? Tak, tak. Według statystyk WHO w 2017 roku cierpiało na nią aż 350 milionów osób. Natomiast polskie badania mówią o 1,5 miliona osób. To z pewnością zatrważające statystyki. Jednak dzisiejszy styl życia i pogoń za pieniędzmi sprzyjają stanom depresyjnym. Na szczęście z pomocą przychodzą tutaj autorzy prezentowanej dziś książki.

Karolina i Maciej Szaciłło to eksperci od zdrowego żywienia i ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą szkolenia oraz warsztaty zdrowego odżywania, a także medytacji. Na koncie mają już sporo popularnych i bestsellerowych tytułów. Ich najnowszy projekt także budzi już zaciekawienie wśród czytelników. Co takiego znajdziecie w tej pozycji?

Autorzy książki przede wszystkim odpowiedzą na dwa istotne pytania. Po pierwsze, jak w naturalny sposób możemy zapobiegać depresji. Po drugie, jak wspomagać organizm, kiedy już jednak choroba nas dopadnie. Szaciłło korzystają z najstarszego systemu medycznego ajurwedy oraz współczesnej dietetyki. Radzą czytelnikom, w jaki sposób podnieść życiową energię oraz jak odróżnić depresję od okresowego spadku nastroju.

W książce pt. Depresja. Jedzenie, które leczy znajdziecie m.in. aż 80 przepisów na główne posiłki i przekąski, a także kiszonki, mieszanki przypraw, naturalne suplementy oraz napoje podnoszące poziom energii. Ponadto publikacja uzupełniona jest o przykładowe techniki oddechowe, medytacji oraz zabiegów olejowych.

Przypominamy, że książka pt. Depresja. Jedzenie, które leczy będzie dostępna od 22 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i zrównoważonego stylu życia.

Przeczytaj także