Denat wieczorową porą – nowa książka Anety Jadowskiej

Czy był brunetem, tego nie wiadomo  przynajmniej póki co. W ogóle na razie nie za dużo o nim wiadomo, pewne jest jednak to, że pojawi się jeszcze w czerwcu. 🙂  Denat wieczorową porą – nowy kryminał Anety Jadowskiej to już trzeci tom z serii Garstka z Ustki!

Denat wieczorową porą - nowa książka Anety Jadowskiej

Denat wieczorową porą – nowa książka Anety Jadowskiej

Tym razem Aneta Jadowska zabiera nas do Ustki otulonej bielutkim śniegiem.

Maria Garstka otrzymuje anonimowe zaproszenie na Bal Tajemnic. Kobieta nie jest szczególnie zachwycona perspektywą wzięcia w nim udziału, w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki Anieli Grzebałko, która nie pozostawia jej wyboru.

Tej nocy obie bohaterki nie zapomną przez długi czas… Rozpoczyna się teatr intryg i konfrontacji. Gdy najbliższym Marii grozi niebezpieczeństwo, kobieta musi wyznać prawdę – tylko którą?

Premiera najnowszego kryminału Anety Jadowskiej jest zaplanowana na 30 czerwca 2021 roku. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa SQN.

Powieść już teraz możecie zamówić W TYM MIEJSCU.

Cykl Garstka z Ustki Anety Jadowskiej

Garstka z Ustki to seria nieco różniących się od siebie gatunkowo powieści, które łączą nietuzinkowe bohaterki:

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne to historia Magdy, która ewidentnie ma ciągoty w stronę komedii kryminalnej, choć nie stroni też od poważniejszych tematów. Martwy sezon Tamary to rzecz bardziej obyczajowa, z elementami romansu i wątkiem kryminalnym. W Denacie wieczorową porą, opowieści Marii, mamy zagadkę zamkniętego pokoju, trochę mojego umiłowania do Agathy Christie i humor, który wnosi Aniela Grzebałko. Pewne rzeczy mogą się Marii przytrafić tylko z Anielą u boku.

fragment opisu od wydawcy

Jeśli chcecie nadrobić zaległości przed lekturą najnowszej części serii, to poniżej znajdziecie jej poprzednie tomy:

Tom 1. Trup na plaży i inne sekrety rodzinne

Tom 2. Martwy sezon

Wszystkie książki Anety Jadowskiej znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Zobacz także:

Przeczytaj także