Darmowa dostawa. Dowiedz się więcej!

Lubisz, kiedy sklepy internetowe wysyłają Twoje zamówienie za darmo? Ja tak! Dziś rusza darmowa dostawa w TaniaKsiążka.pl!

Darmowa dostawa w TaniaKsiążka.pl

Darmowa dostawa w TaniaKsiążka.pl. Dowiedz się więcej

Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy ofertę, dzięki której nic nie zapłacisz za dostawę do kiosku Ruchu lub Placówki Pocztowej! Chcesz z niej skorzystać? Wystarczy, że do swojego zamówienia dodasz jedną z tej listy! Przy finalizacji koszyka, jako formę dostawy wybierz Odbiór w punkcie i zaznaczy ten Urząd Pocztowy lub Kiosk Ruchu, którego lokalizacja jest dla Ciebie najdogodniejsza.

>> Sprawdź, które książki wyzerują koszt dostawy! <<

Szczególnie chciałabym Ci polecić:

Wbrew grawitacji Julie Johnson

Brooklyn walczy z traumą z dzieciństwa. Dwudziestolatkę cały czas męczą koszmary. Izoluje się emocjonalnie od ludzi, żeby ochronić się przed zranieniem.

Na studiach poznaje Finna. Okazuje się, że przyciąganie między nimi jest bardzo duże i Brooklyn nie jest w stanie z nim walczyć.

Jednak, żeby być szczęśliwą, dziewczyna będzie musiała pokonać traumę i stawić czoła niespodziewanemu wrogowi.

 

Dearest. Clementine Lex Martin

To pierwszy tom zmysłowej serii New Adult.

Życie Clementine wcale nie jest tak różowe, jak wszyscy sądzą. Dziewczyna po zdradzie chłopaka i napaści ze strony nauczyciela, na nowo musi nauczyć się kochać. Postanawia, że nie będzie się z nikim spotykać i skupi się na sobie. Życie i tak ma swój scenariusz. Na drodze Clem pojawia się Gavin i zaczyna się między nimi rodzić uczucie.

Para wplątuje się w sprawę zaginięcia jednego ze studentów. Wtedy zaczyna się robić niebezpiecznie.

 

Jedwabna opowieść Kelli Estes

To przesiąknięta niezwykłym klimatem opowieść.

Inara Erickson przyjeżdża na wyspę do posiadłości jej nieżyjącej ciotki. Znajduje tam misternie wyszywany kawałek materiału. To zapis skrywanej przez lata historii. W magiczny sposób, życie dziewczyny zaczyna się splatać z losami Mai Lien, młodej Chinki, która w tajemniczy sposób zaginęła 100 lat temu.

Ta historia wstrząśnie rodziną Inary.

 

 

Darmowa dostawa w TaniaKsiążka.pl!

Nie zwlekaj! Sprawdź wszystkie książki!

Darmowa dostawa w TaniaKsiążka.plPromocja Darmowa dostawa trwa tylko do 10 lipca.

Przeczytaj także