Dar serca – kobiety to czytają!

Dar serca - kup na TaniaKsiazka.plDar serca to już kolejna książka Amandy Brook, która w końcu jest dostępna w sprzedaży na polskim rynku. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszystkie miłośniczki literatury kobiecej i obyczajowej. Warto tutaj również wspomnieć, że autorka napisała blisko dziesięć powieści obyczajowych, przyjętych ciepło przez czytelniczki na całym świecie. Jej historie w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami, zyskując status bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Koniecznie przekonajcie się same, co takiego mają w sobie jej historie, iż cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem czytelniczek na całym świecie.

Dar serca – wzruszająca opowieść o przyjaźni, miłości poświęceniu

Bohaterkami historii są trzy najlepsze przyjaciółki, które muszą zmierzyć się z jednym, tragicznym wypadkiem.

Lucy odkąd tylko pamięta, czeka wciąż na nowe serce. Dziewczyna jednak wie, że telefon z informacją, iż znalazł się dla niej dawca, będzie słodko-gorzkim sukcesem. Ponieważ aby ona mogła żyć, ktoś inny musi umrzeć.

Julia, Helen i Phoebe przyjaźnią się od wielu lat. W związku z tym dziewczyny przeżyły wspólnie wiele ciężkich chwil i doświadczeń. To nieplanowana ciąża Helen, nagła śmierć matki Phoebe, a teraz także rozpaczliwe próby poczęcia dziecka Julii razem ze znacznie młodszym mężem. Jednak mimo łączącej je więzi, każda z nich skrywa też wiele sekretów. A te zaczynają wychodzić na światło dzienne, kiedy ich przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę.

Jeden tragiczny wypadek sprawi, że losy tych czterech kobiet się ze sobą splotą już na zawsze. A Lucy w końcu otrzyma nowe serce. Nie jest jeszcze do końca pewne jednak, kto złoży tę ostateczną ofiarę.

Dar serca to niezwykle poruszająca i wciągająca historia o przyjaźni, miłości i poświęceniu, na jakie jesteśmy gotowi dla najbliższych. Poza tym Amanda Brook po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces nie jest kwestią przypadku, a ogromnego talentu.

Prezentowaną dziś książkę znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco ją polecamy!

Przeczytaj także