Dama ciężkich obyczajów – nowa powieść Marty Obuch

Do trzech chłopów sztuka, Mąż przez zasiedzenie, Łopatą do serca, Szajba na peronie 5, Miłość, szkielet i spaghetti – widzisz te tytuły i już wiesz, że tekst, który właśnie czytasz, będzie dotyczył książki Marty Obuch. I to tej najnowszej, której przewrotny tytuł brzmi Dama ciężkich obyczajów. Powieść niedawno ukazała się nakładem Wydawnictwa Filia i jeśli właśnie teraz  masz chęć na świetną komedię kryminalną, to koniecznie zamów ją w naszej księgarni. Na pewno poprawi Ci humor!

Dama ciężkich obyczajów Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Dama ciężkich obyczajów Marta Obuch

Marta Obuch swoją twórczość pisarską kieruje głównie do kobiet. Jak ryba w wodzie czuje się w gatunku komedii kryminalnej, zapoczątkowanym w Polsce przez Joannę Chmielewską. Swoją najnowszą powieść pt. Dama ciężkich obyczajów również napisała w tej stylistyce. Czego tym razem możemy się spodziewać, zagłębiając się w fabułę? Zetkniemy się z pląsającym przy rurze go-go policjantem i erotycznym tańcem z wiolonczelą. Poznamy kryminalną dietę cud, szczegóły kobiecego podstępu i będziemy mieć bliższy kontakt z nawozem z pokrzywy, użytym jako broń biologiczna.

No, dobrze. Ale co konkretnie się wydarzy? Otóż Lilianna Warzecha – wrażliwa wiolonczelistka – całkiem przez przypadek zostanie wzięta za prostytutkę. Natomiast pracujący pod przykrywką rubaszny policjant Witek Wiśniewski, zwany Wiśnią, za łobuza i bandytę. Z tego galimatiasu wyniknie szereg towarzyskich i sercowych perypetii, bo ani jedno, ani drugie nie będzie chciało się przyznać, kim tak naprawdę jest. Oboje natomiast będą podejrzewać, że coś tu nie gra. Przecież Lidka nie jest wyuzdanym wampem, choć bardzo się stara, a Wiśnia tylko pozuje na despotę i brutala. Kiedy się zapomina, od razu da się zauważyć, że równy z niego gość. Sytuacja zacznie się komplikować, kiedy do cioci Lidki włamią się złodzieje i ukradną oszczędności jej życia! To skłoni ciocię i jej dwie siostrzenice do sięgnięcia po środki nadzwyczajne. Jakie? No przecież tego Ci nie zdradzę 😉

Odpowiedzi szukaj w książce Dama ciężkich obyczajów Marty Obuch, którą nawet w tym momencie możesz zamówić TUTAJ. Inne książki autorstwa tej pisarki czekają na Ciebie pod tym linkiem.

Zobacz także:

 

Przeczytaj także