Dalsze przygody Sabriny – Córka chaosu

Dalsze przygody Sabriny - kup na TaniaKsiazka.plDalsze przygody Sabriny, nastoletniej czarownicy, to doskonała wiadomość dla wszystkich fanów twórczości Sarah Rees Brennan. Poza tym powody do zadowolenia ma też każdy, kto interesuje się literaturą fantasy. Książka z serii Chilling Adventures of Sabrina pt. Córka chaosu jest dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 26 lutego 2020 roku. Warto też tutaj wspomnieć, że na podstawie tych przygód platforma Netflix stworzyła serial, dostępny już dla odbiorców. Na małych ekranach występują, m.in.: Kiernan Shipka jako Sabrina Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Lucy Davis jako Hilda Spellman czy Ross Lynch jako Harvey Kinkle. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po nowym tomie? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Dalsze przygody Sabriny – Córka chaosu, kilka słów o fabule książki

Sabrina Spellman podejmuje najtrudniejszą decyzję w dotychczasowym życiu, tuż przed końcem roku. Tym samym porzuca naukę w Baxter High oraz przyjaciół, a nawet byłego chłopaka, Harveya. Dołącza natomiast do wiedźm i czarowników w Akademii Sztuk Niewidzialnych. Pewnego dnia, by ocalić życie swojej bliskiej koleżanki Roz, stosuje magię. I niechcący przywołuje ducha, który wywołuje pecha. Jak łatwo się domyślić, konsekwencje są katastrofalne.

W związku z tym Sabrina czuje, że przydałaby jej się profesjonalna pomoc. Jednak przecież obiecała ciotce Zeldzie, że nie będzie się pakowała więcej w kłopoty. Dlatego też zwraca się do swoich nowych znajomych z Akademii: Nicka Scratcha – prymusa i szalenie przystojnego flirciarza oraz Prudence – najbardziej bezlitosnej i sprytnej wiedźmy w szkole. Bardzo prawdopodobne, że bohaterce uda się przeciągnąć tę dwójkę na swoją stronę. Tylko czy będzie mogła im zaufać?

Przypominamy, że książka z serii Chilling Adventures of Sabrina pt. Córka chaosu jest dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 26 lutego bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pierwszą część serii. Jeszcze raz gorąco polecamy te książki każdemu miłośnikowi literatury fantasy dla młodzieży. Gwarantujemy dobrą zabawę i naprawdę wciągającą historię. Sprawdźcie, co takiego ma w sobie, iż w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera, stając się międzynarodowym hitem.

Przeczytaj także