Dagmara Skalska – Rok pozytywnej zmiany

9788380531390Rok pozytywnej zmiany autorstwa Dagmary Skalskiej to nasza poniedziałkowa propozycja nie do odrzucenia! Dzięki temu poradnikowi przekonacie się, że bycie pozytywną egoistką to nic złego. Wręcz przeciwnie! Czasem każda kobieta potrzebuje skupić się jedynie na sobie. W końcu, codziennie na jej barkach spoczywa tyle obowiązków: dom, rodzina i praca.

Rok pozytywnej zmiany teraz zawsze pod ręką!

To uniwersalny terminarz, który posiada podział na tygodnie oraz dni całego roku. Od teraz już zawsze będziesz miała pod ręką program pozytywnej zmiany. W tym roku z całą świadomością postaw na czas miłości do siebie! Nie jest to tylko zwykły kalendarzowy organizator. Znajdziesz tutaj również niezwykle cenne rady Dagmary Skalskiej. Dowiesz się, co zrobić, by obrać w życiu właściwy kurs. Zrozumiesz, w jaki sposób zamiast walczyć z dręczącymi cię emocjami czy myślami, zaakceptować je. Rok pozytywnej zmiany pomoże ci myśleć o sobie bez wyrzutów sumienia. Wprowadzisz do swojego życia dobre nawyki na każdy dzień w roku. Ponadto, rozpoznasz swoją misję oraz powołanie.

Autorka podpowie ci, jak oczyścić ciało i umysł. Wszystkie wskazówki pomogą ci zaakceptować siebie. Dowiesz się również, jak wyrażać potencjał i zyskać nową energię do życia. Poręczny kształt zaś sprawi, że z łatwością zmieścisz książkę do każdej torebki. Dzięki temu już zawsze będziesz miała pod ręką cenne rady.

Rok pozytywnej zmiany autorstwa Dagmary Skalskiej to absolutny hit! Co więcej, teraz możesz nabyć ten niezwykły poradnik taniej aż o 25%. Nie zwlekaj i już teraz daj się przekonać, że bycie pozytywną egoistką niesie za sobą mnóstwo korzyści. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także