Czytanie naszych newsletterów popłaca!

Zapisanie się na newsletter księgarni TaniaKsiazka.pl wiąże się z wieloma korzyściami. Subskrybenci mogą liczyć na ekskluzywne treści, polecenia produktów, zniżki i kody rabatowe, które są dostępne wyłącznie grupie klientów TaniaKsiazka.pl zapisanych na newsletter.

Oto przywileje, jakie przygotowaliśmy czytelnikom naszych wiadomości:

  • Ekskluzywne kody rabatowe. Jedynie nasi subskrybenci mają możliwość otrzymywania aktualnych kuponów rabatowych.
  • Specjalne obniżki. Książki przecenione nawet o 90%? Przeczytasz o nich w naszych wiadomościach.
  • Pomysły na prezent. Nie wiesz, co kupić rodzinie i przyjaciołom? Nie martw się, w naszym newsletterze regularnie polecamy produkty, które idealnie nadają się na prezent. Zdaj się na porady ekspertów, już od 7 lat prowadzimy księgarnię TaniaKsiazka.pl.
  • Bądź na bieżąco! W wiadomościach systematycznie zamieszczamy informacje o gorących zapowiedziach i nowościach na rynku.
  • Konkursy z ciekawymi nagrodami. W newsletterze komunikujemy o aktualnych konkursach zorganizowanych przez TaniaKsiazka.pl oraz zaprzyjaźnione serwisy.

Jak dołączyć do listy subskrybentów? Można to zrobić na kilka sposobów:

  1. Rejestrując się na stronie księgarni TaniaKsiazka.pl zaznacz opcję newsletter.
  2. Osoby posiadające już konto na sklepie mogą zapisać się na newsletter poprzez wejście w  Moje konto > Zapisz lub wypisz mnie z newslettera > Moje subskrybcje (zaznacz newsletter ogólny) > Kontynuuj.
  3. Za pomocą specjalnego pola w lewej kolumnie na stronie sklepu TaniaKsiazka.pl. Wpisz adres mailowy w specjalny obszar i kliknij w strzałkę.

Newsletter TaniaKsiazka.pl

Przeczytaj także