Czytaj Powrót, adoptuj pszczołę

Czy sprzedaż powieści o miłości może mieć coś wspólnego z troską o środowisko? Okazuje się, że tak! Wystarczy sprytnie połączyć jeden z wątków fikcyjnej historii z realną działalnością proekologiczną. Dokładnie tą drogą poszło Wydawnictwo Albatros i z okazji premiery najnowszej książki Nicholasa Sparksa pt. Powrót zaprasza czytelników do wzięcia udziału w akcji międzynarodowej organizacji działającej na rzecz ochrony środowiska Greenpeace – »Adoptuj pszczołę«.

Adoptuj pszczołę Szczegóły na TaniaKsiazka.pl >>

Zostań przyjacielem zapylaczy! Adoptuj Pszczołę!

Dlaczego akurat akcja »Adoptuj pszczołę« znalazła się w centrum zainteresowania wydawcy? Ponieważ ule, złocisty miód i właśnie pszczoły są głównym tłem powieści Powrót Sparksa. Od dawna wiadomo, że czytanie ma same dobre strony! Od teraz zyskało kolejną – wsparcie przetrwania zagrożonych wyginięciem owadów zapylających.

Zasady są proste. Ty kupujesz książkę, a Wydawnictwo Albatros w Twoim imieniu adoptuje jedną pszczółkę. Dodatkowym atutem wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu jest 10% zniżki na Powrót. Otrzymasz ją, gdy do 22 lutego podczas składania zamówienia, podasz KOD: SPARKS.

Im więcej egzemplarzy powieści się sprzeda, tym więcej tych niezbędnych dla utrzymania życia na Ziemi owadów trafi do adopcji. Namów więc na kupno tej powieści wszystkie swoje przyjaciółki i rodzinę!

Na czym polega Adopcja Pszczoły?

“Adoptuj Pszczołę” to społeczna akcja organizowana przez Greenpeace, której początek sięga 2013 roku. Dzięki niej tysiące ludzi na całym świecie angażuje się w pomoc pszczołom. Polacy również stają się coraz bliższymi przyjaciółmi tych zapylaczy. Wirtualne “adopcje” to realne finansowe wsparcie, które poprzez stronę www.adoptujpszczole.pl przeznacza się na wybraną ilość osobników, w trybie pomocy jednorazowej lub stałej.

W ramach akcji m.in. w 16 miastach Polski powstało już sto hoteli dla owadów zapylających, w Warszawie stworzono ogród społecznościowy dla pszczół i ludzi oraz odbudowano pszczelą populację w Przyczynie Dolnej, w której jednej nocy zginęło kilka milionów pszczół. Jak widzisz, liczy się każdy grosz! Zwłaszcza że bez pszczół – ludziom grozi wymarcie…

Już wiesz, że jeśli zamówisz książkę Powrót Nicholasa Sparksa, Wydawnictwo Albatros w Twoim imieniu pomoże jednej pszczole: miodnej lub dziko żyjącej.

Poznaj szczegóły akcji >>

Książka Nicholasa Sparksa, dzięki której możesz realnie pomóc w ochronie naszego środowiska naturalnego, czeka na Ciebie w tym miejscu.

Adoptuj pszczołę Szczegóły na TaniaKsiazka.pl >>

Przeczytaj także