Czwarty tom serii Uwikłani – Grzeszne noce!

Czwarty tom serii Uwikłani Grzeszne noce - kup na TaniaKsiazka.plCzwarty tom serii Uwikłani to najlepsza wiadomość, jaką mogły otrzymać dziś miłośniczki twórczości Laurelin Paige. Zgadza się, najnowsza książka pisarki pt. Grzeszne noce jest już dostępna na naszym rynku! Amerykańska autorka od lat podbija międzynarodowy rynek pikantnymi powieściami erotycznymi i romansami. Jej powieści cieszą się ogromną popularnością wśród wielbicielek książek dla kobiet. Każda nowa opowieść Paige szturmem wdziera się na szczyty bestsellerowych list i w błyskawicznym tempie podbija serca kolejnych Czytelniczek. Co takiego ma w sobie jej twórczość i jakie nowe wyzwania autorka postawiła przed bohaterami? Koniecznie sprawdźcie to same!

Czwarty tom serii Uwikłani – ekscytujący dodatek do bestsellerowej serii

Główną bohaterką powieści jest Norma Anders, kobieta niezwykle ambitna i pracowita. Jej determinacja zaowocowała niezwykle szybkim wspięciem się na sam szczyt kariery w Pierce Industries. W pracy zajmuje stanowisko szefa. I to ona wydaje polecenia podwładnym. Jednak w życiu bohaterki jest taka sfera, gdzie Norma chętnie oddałaby pierwszeństwo innym. Kobieta marzy o silnym mężczyźnie, który zdominuje ją w sypialni.

Anders już raz próbowała swoich sił, chcąc zawrócić w głowie Hudsonowi Pierce’owi. Jednak ten okazał się zupełnie obojętny na jej urok i odrzucił zaloty kobiety. Od tego czasu Norma zmaga się z rosnącymi obawami, że już nigdy nie spotka kochanka, w którego ramionach znajdzie ukojenie. Nie ma jednak pojęcia, że od pewnego czasu ktoś się jej przygląda. Ktoś, kto widzi w niej nie tylko świetną szefową, ale również niezwykle seksowną kobietę. Tajemniczym obserwatorem jest Boyd, młodszy asystent Normy. Wkrótce okaże się, że to on zacznie wydawać polecania, które ona będzie musiała spełnić.

Czy mężczyźnie uda się spełnić wszystkie grzeszne fantazje bohaterki? Przekonacie się o tym, czytając najnowszą powieść Laurelin Paige!

Czwarty tom serii Uwikłani pt. Grzeszne noce znajdziecie tutaj. Książkę tę gorąco polecamy wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej i erotycznych opowiadań. Gwarantujemy, że ta historia wywoła gorące wypieki na Waszych twarzach. Laurelin Paige po raz kolejny udowadnia, że jej ogromny sukces to nie kwestia przypadku. Sprawdźcie to same!

Przeczytaj także