Czwarty tom serii Lovely Lane już niebawem!

Czwarty tom serii Lovely Lane – kup na TaniaKsiazka.plCzwarty tom serii Lovely Lane to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek fascynujących powieści o niezłomnych pielęgniarkach. Autorka cyklu, Nadine Dorries, sama jest pielęgniarką i przez długi czas pracowała w zawodzie. W związku z tym doskonale zna szpitalne realia i wie, jak sprawa wygląda od kuchni. Nic więc dziwnego, że jej powieści pełne są realizmu i zachwycają szczegółami. Poza tym nie bez powodu w błyskawicznym tempie jej książki zyskały status bestsellerów i stały się międzynarodowymi hitami. Najnowsza powieść pt. Gwiazdka w Lovely Lane będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 24 marca 2020 roku. I przypadnie do gustu każdej wielbicielce literatury obyczajowej. Jesteście ciekawe, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej!

Czwarty tom serii Lovely Lane – kilka słów o fabule książki

Czytelniczki ponownie przenoszą się do Wielkiej Brytanii lat 50. XX wieku. Na oddział dziecięcy trafia półroczny chłopczyk, zagłodzony niemal na śmierć. W związku z tym dzielny personel robi co może, by ocalić jego życie. To będzie prawdziwy czas próby dla Aniołów ze szpitala St Angelus. Tymczasem wspaniała i oddana swoim pacjentom siostra oddziałowa samotnie znosi trud śmiertelnej choroby. A okrutna, apodyktyczna matka pragnie za wszelką cenę uniemożliwić córce karierę pielęgniarską. Wszystko po to, by zatrzymać ją przy sobie.

Ponadto wielkimi krokami zbliżają się święta. Pammy i Beth marzą o wygraniu konkursu na najpiękniejsze szpitalne dekoracje bożonarodzeniowe. Jednak splot tragicznych okoliczności może im pokrzyżować szyki. W niełatwych i biednych latach pięćdziesiątych tylko poczucie humoru i siła wspólnoty mogą uratować Anioły w tym niezwykle trudnym, ale magicznym przedświątecznym czasie.

Przypominamy, że czwarty tom serii Lovely Lane będzie dostępny w sprzedaży już od 24 marca bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Gwiazdka w Lovely Lane znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośniczkom literatury obyczajowej. Koniecznie sprawdźcie, co takiego ma w sobie ten cykl, iż zachwyca czytelniczki na całym świecie!

Przeczytaj także