Czwarty tom serii Fallen Crest już wkrótce!

Czwarty tom serii Fallen Crest - kup na TaniaKsiazka.plCzwarty tom serii Fallen Crest to nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek wciągającego cyklu, stworzonego przez Tijan Meyer. Poza tym powody do zadowolenia mają również czytelniczki, które uwielbiają serie New Adult i romanse współczesne. Najnowsza powieść pisarki pt. Próba na polskim rynku w sprzedaży pojawi się już 18 sierpnia 2019 roku. Warto tutaj wspomnieć, że książki pisarki w błyskawicznym tempie stają się międzynarodowymi hitami, zyskując status bestsellerów. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tej autorki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie! Koniecznie sprawdźcie, co takiego mają w sobie powieści Tijan, iż skradają serca odbiorczyń na całym świecie.

Czwarty tom serii Fallen Crest – nowe wyzwania przed bohaterami

Przed bohaterami niełatwy okres. Sam i Masona czeka roczna rozłąka. Poza tym, mimo że dziewczyna ostatnio wiele przeszła, nic nie wskazuje na to, że teraz się coś zmienia. Wcale nie będzie łatwiej – wręcz przeciwnie. Czekają ją kolejne wyzwania i trudne momenty. Dożycia dziewczyny powraca biologiczny ojciec. Natomiast na uczelni Masona pojawia się Marissa. Ponadto okazuje się, że Logan kocha Sam. I to nie tak, jak powinien to robić przybrany brat.

W związku z tym, kiedy bohaterka nie potrafi poradzić sobie z problemami i nie może znaleźć pocieszenia i schronienia w ramionach ukochanego, pozostaje jej druga miłość, bieganie. Poza tym od wygranych zawodów zależy bardzo dużo. Ponieważ to od tego zależy, czy dostanie stypendium na uczelni Masona i do niego dołączy. Kłopoty jednak z dnia na dzień zaczynają się nasilać. Czy dziewczyna dotrwa do tego czasu i w końcu znów zobaczy się z Masonem?

Przypominamy, że czwarty tom serii Fallen Crest na polskim rynku będzie dostępny od 18 sierpnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś książkę pt. Próba znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom romansów współczesnych oraz powieści z gatunku New Adult. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagająca obiorczyni znajdzie w tej historii coś dla siebie. Sprawdźcie to!

Przeczytaj także