Czekam na was, ale się nie śpieszcie

Czekam na was, ale się nie śpieszcie – taki tytuł nosi najnowsza książka o księdzu Janie Kaczkowskim, która w sprzedaży ukaże się już 1 marca 2017 roku. Osoba tego pogodnego duszpasterza jest zapewne wszystkim dobrze znana. Potrafił on docierać nawet do osób, które nie przejawiały zainteresowania religią. Bo ksiądz Jan Kaczkowski był przede wszystkim człowiekiem niosącym wsparcie i pocieszenie wszystkim potrzebującym. Mimo, że sam zmagał się z ciężką chorobą.

Czekam na was, ale się nie śpieszcie

Tytułowe słowa idealnie pasują do księdza Jana Kaczkowskiego. Choć ten niezwykły człowiek przegrał walkę z ciężką chorobą, wspomnienia bliskich nie pozwalają nam o nim zapomnieć. Pokochała go cała Polska za nieprzeciętne poczucie humoru. Dzięki niemu wielu ludzi oswoiło się z najcięższymi chorobami oraz wizją nieuchronnej śmierci. I chociaż od śmierci księdza Jana Kaczkowskiego mija już ponad rok, jego słowa wciąż niosą ukojenie i stają się cennymi drogowskazami.

Najnowsza książka Czekam na was to zbiór wspomnień rodziny oraz przyjaciół o Janie Kaczkowskim. Warto się przekonać, że te wspaniałe opowieści ukazują księdza, jakiego do tej pory nie znaliśmy. Jak zapamiętali go bliscy? Czy w codziennym życiu zdarzały mu się chwile słabości, kiedy nikt nie patrzył? O tym wszystkim dowiecie się z tej lektury.

Przypominamy, że książka Czekam na was, ale się nie śpieszcie dostępna będzie już od 1 marca bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także