Czego uczą nas zwierzęta – ciekawy poradnik!

Zastanawialiście się kiedyś, Czego uczą nas zwierzęta? Nasi czworonożni przyjaciele mają niewyczerpane pokłady cierpliwości, są wierne i zawsze wiedzą, jak poprawić nam nastrój. Ponadto zwierzęta od lat wykorzystywane są w przeróżnych terapiach, które pomagają powrócić do zdrowia. Świetnie też sprawdzają się w wojsku, policji czy innych służbach. Jednym słowem człowiek nie od dziś wie, że od uroczych czworonogów, ale też innych zwierząt, może wiele się nauczyć. Czego dokładnie? I jak to zrobić, by w pełni wykorzystać nauczycielski potencjał naszych czworonogów? O tym przeczytacie w prezentowanym dziś poradniku, który na polskim rynku będzie dostępny już od 25 listopada 2020 roku.

Czego uczą nas zwierzęta - kup na TaniaKsiazka.pl

Czego uczą nas zwierzęta – kilka słów o książce

Autorka poradnika, Danielle MacKinnon, już ponad 20 lat pracuje ze zwierzętami, jako medium. Teraz swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami. Tym samym podrzuca czytelnikom pomocne narzędzia i techniki, wprowadzając czytelnika na drogę osobistego rozwoju poprzez słuchanie tego, co ma mu do przekazania jego zwierzę. Ponadto wskazówki te przeplata z osobistymi historiami jej klientów. Okazuje się bowiem, że jeśli tylko wsłuchamy się w głos naszych pupili, będą w stanie poprowadzić nas ku następnemu etapowi naszej osobistej ewolucji. Ta jedyna w swoim rodzaju książka pokazuje, jak zrozumieć to, co zwierzęta chcą nam przekazać. A także, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce i zmienić życie nasze i naszych zwierzęcych towarzyszy.

Pewnie nie raz zdarzyło się wam patrzeć na waszego psa i czuć, że doskonale rozumie wasze rozterki. Autorka udowadnia, że nasi wierni przyjaciele, czy to psy, czy koty, doskonale wiedzą, kiedy potrzebujemy ich obecności i uwagi. Zwierzęta posiadają instynkt, z którego ludzkość czerpie od lat. Teraz i wy możecie poznać lepiej swojego pupila i nauczyć się od niego jeszcze więcej!

Przypominamy, że książka pt. Czego uczą nas zwierzęta będzie dostępna od 25 listopada bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom poradników!

Przeczytaj także