Czarny Piątek – bestsellery do 40% taniej!

caarny piatek tk

Świętowanie 10. urodzin Taniej Książki powoli dobiega końca. Jest to więc dobry moment do podziękowania wszystkim KsiążkoManiakom za obecność i uczestnictwo w obchodach naszej okrągłej rocznicy. Mamy nadzieję, że atrakcje i urodzinowe niespodzianki sprawiły wam wiele przyjemności przy zakupach Tanich Książek i Tanio Książkowych gadżetów.

Wasza domowa biblioteczka od urodzinowej uczty pęka już w szwach? Czujecie jednak, że chcielibyście jeszcze uzupełnić ją o kilka interesujących tytułów? Liczycie na kolejną ciekawą promocję? I słusznie! 10. urodziny księgarni TaniaKsiazka.pl powoli się kończą, ale to wcale nie oznacza końca niespodzianek. Urodziny Taniej Książki zakończą się z wielkim przytupem.

Przygotujcie się! Nadchodzi Czarny Piątek, mega promocja, która dopełni świętowanie. Z tej okazji przedłużamy weekend i najnowsza atrakcja potrwa aż do poniedziałku włącznie. Od 13 do 16 maja 2016 roku macie niebywałą okazję nabycia bestsellerów w rewelacyjnych cenach. Oznacza to ponad 5000 książek do 40% taniej, a w niektórych przypadkach rabat może być nawet jeszcze większy!

Każdy znajdzie coś dla siebie. Wystarczy, że wybierzecie interesująca was kategorię i przejrzycie przecenioną listę tytułów. Wybór jest olbrzymi! Od literatury pięknej, fantastyki, kryminałów i romansów, aż do ezoteryki i poradników.  Masa znanych i lubianych tytułów, z którymi naprawdę warto się zapoznać. Do tego także wiele nowości wydawniczych, o których jest już głośno.

Czarny Piątek to prawdopodobnie ostatnia urodzinowa atrakcja księgarni TaniaKsiazka.pl. W dniach od 13 do 16 maja macie możliwość zakupu krajowych i światowych bestsellerów w bardzo niskich cenach. Warto skorzystać z urodzinowej promocji, ponieważ impreza z Tanią Książką potrwa jeszcze tylko do poniedziałku. Zapraszamy do przejrzenia przecenionej listy tytułów i życzymy dobrej zabawy.

Lista przecenionych książek, dostępnych w nowej promocji Czarny Piątek – bestsellery do 40% taniej!

Przeczytaj także