Cykliczny konkurs „Recenzja miesiąca” – zgarnij 100 zł!

Recenzja miesiąca

Namiętnie czytasz książki, a po lekturze każdej z nich musisz koniecznie przetrawić przeczytany tekst, gdyż kolejny z powodzeniem zagrał na Twoich uczuciach, sterując nimi niczym sznurkami pacynki na dziecięcym przedstawieniu? Zmysły wariują, a Ty pragniesz dać upust emocjom i podzielić się z kimś odczuciami? Taniaksiazka.pl przybywa z rozwiązaniem! Księgarnia stworzyła cykliczny konkurs „Recenzja miesiąca”, w którym co miesiąc możesz zgarnąć 100 zł za recenzję!

Pisząc i regularnie umieszczając recenzje książek na stronie księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, możesz liczyć na same korzyści:

  1. Wyzwalasz swoje emocje, wyrażając tym samym siebie;
  2. Twoje opinie ułatwiają Klientom TaniaKsiazka.pl wybór produktów do kupienia (uwierz, na pewno to docenią);
  3. Dodatkowo, każdego miesiąca umieszczone przez Ciebie recenzja może zostać nagrodzona bonem o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w naszej księgarni internetowej lub gratisową książką.

Idealny układ, prawda?

Nie zwlekaj, zapoznaj się z regulaminem akcji: Wygraj 100 zł za recenzję i dołącz do inicjatywy, mającej na celu popularyzację czytelnictwa. Miej swój udział w rozrastaniu się imperium miłośników książki w Polsce!

Przeczytaj także