Cyberpunk 2077. Trauma Team – zapowiedź

Jesteś jedną z tych osób, które jak dzieci na pierwszą gwiazdkę czekały na premierę gry komputerowej Cyberpunk 2077? Jeśli tak, to zapewne od 17 września przeszedłeś ją już kilka razy i poznałeś to uniwersum na pamięć. Chciałbyś na nowo poczuć ekscytację związaną z tym tytułem? Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość! Już 14 kwietnia na rynku wydawniczym pojawi się pierwszy z serii komiksów nawiązujących do gry – Cyberpunk 2077. Trauma Team.

Cuberpunk 2077 Trauma Team Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Cyberpunk 2077. Trauma Team

Album z pierwszą serią komiksów Cyberpunk 2077. Trauma Team. Tom 1. pojawi się nakładem Wydawnictwa Egmont i będzie zawierał  cztery mini zeszyty. Biorąc pod uwagę, że fabularna gra komputerowa Cyberpunk 2077 stworzona przez studio CD Projekt Red, której swojego wizerunku użyczył hollywoodzki aktor Keanu Reeves, biła rekordy popularności i sprzedaży, powstał pomysł rozszerzenia jej zasięgu. Dlatego też przygotowano dla fanów inną formę odbioru fabuły.

Autorem komiksowego scenariusza jest Cullen Bunn, który odpowiada między innymi za takie superprodukcje kinowe jak Deadpool czy Moon Knight. Rysunkami zajął się natomiast ilustrator Miguel Valderrama odpowiedzialny za komiks Giants. Nazwiska twórców są gwarantem dobrej rozrywki, na którą warto poczekać tę krótką chwilę, która nas dzieli od daty premiery.

Komiks Cyberpunk 2077. Trauma Team. Tom 1. nie wymaga znajomości świata gry, dlatego sięgnąć może po niego każdy. Jest jednak świetnym wprowadzeniem do realiów kalifornijskiego Night City. Kto wie, może ci, którzy dotąd nie grali w Cyberpunk 2077, po lekturze zapragną przemierzyć jego mroczne uliczki z padem w ręku, poświęcając długie godziny na wykonanie misji najemnika V?

Cyberpunk 2077. Trauma Team – fabuła

O czym opowiada fabuła? Główną bohaterką jest ratowniczka medyczna o imieniu Nadia. Dziewczyna pracuje w Trauma Team International i jako jedyna przeżyła misję ratunkową, która zamieniła się w krwawą jatkę. Gdy decyduje się na powrót do pracy, podejmuje się kolejnego, bardzo trudnego zadania. Szybko bowiem odkrywa, że jego celem jest ocalenie mężczyzny, który odpowiada śmierć jej partnerów z poprzedniego zespołu. Klient jej korporacji utknął na setnym piętrze wieżowca, gdzie roi się od członków wrogiego mu gangu. Czy ta misja ma szansę na powodzenie?

O jej losach dowiesz się, sięgając po album Cyberpunk 2077. Trauma Team. Tom 1., który już dziś możesz zamówić w przedsprzedaży. Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę.

Powiązany artykuł:

Przeczytaj także