Tylko Cross – premiera 5 tomu bestsellerowej sagi już 11.05.2016!

tylko crossDotyk Crossa to najlepiej sprzedająca się, romantyczna, seria książek. Cykl napisany przez Sylvie Day porwał już miliony czytelniczek na całym świecie. Bestseller, który dostępny jest już w ponad 40 krajach!

Do tej pory wyszły 4 tomy tej fascynującej i budzącej wiele emocji sagi. Natomiast już wkrótce, długo oczekiwana premiera piątego, a zarazem ostatniego, tomu cyklu. Tylko Cross oficjalnie pojawi się w Polsce już 11 maja 2016 roku. Za niespełna dwa tygodnie czytelniczki poznają ostateczne rozwiązanie historii, która nurtuje je od lat.

Światowa premiera książki Sylvii Day Tylko Cross miała miejsce 5 kwietnia. W dniu debiutu wskoczyła na pierwsze miejsca list bestsellerów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wyspach Brytyjskich. Taka wiadomość podsyca, i tak wielką już, ciekawość dotyczącą kolejnych przygód Evy i Gideona Crossa.

Gideon Cross jest miłością życia Evy Tramell. To była miłość od pierwszego wejrzenia, natychmiastowa i nieodwracalna. Eva w końcu spełniała swoje największe marzenie i wyszła za niego za mąż. Jej sen się ziścił, ale teraz musi rozpocząć najważniejszą walkę w swoim życiu. Gideon dał jej wszystko, sprawił, że czuje się bezpieczna. Ale czy ona będzie także jego schronieniem? Pomimo, że wyjawili sobie najgłębiej skrywane tajemnice i sekrety, ich miłość jest wciąż zagrożona. Razem muszą stanąć naprzeciwko tym, którzy z zazdrości i złośliwości chcą ich rozdzielić.

Czy te dwie skrzywdzone dusze staną się jednością i pokonają wszystkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia? Czy Eva Tramell będzie na tyle silna, aby wytrwać w małżeństwie? Na tyle silna, aby być oparciem dla Crossa? 11.05.2016 to data, której żadna czytelniczka nie może przegapić. Wielki finał z udziałem Gideona i Evy już niebawem!

Przeczytaj także