Co przyniesie wieczność – Jennifer L. Armentrout

Co przyniesie wieczność to kolejna już, gorąca premiera nadchodzącego miesiąca. Książka autorstwa Jennifer L. Armentrout w sprzedaży pojawi się 12 kwietnia bieżącego roku. Gwarantujemy, że zapewni wam ona mnóstwo godzin dobrej rozrywki. Opowieść bowiem składa się aż z 500 stron niezwykle wciągającej fabuły.

Co przyniesie wieczność?

Do głównej bohaterki, Mallory Dodge, przylgnęła łatka „szarej, cichej myszki”. Oczywiście nie bez powodu. Na świecie można rozróżnić dwa rodzaje ludzi. Tych, którzy ciszę stosują jako broń i tych, którzy wykorzystują ją jako pancerz ochronny. I to właśnie do tej drugiej grupy zalicza się nasza bohaterka. Przekonanie, że milczenie jest jedyną, słuszną reakcją wyniosła z dzieciństwa. A chociaż minęły już 4 lata od koszmaru, z którego się uwolniła, wciąż martwi ją fakt, że strach nie pozwoli jej normalnie funkcjonować.

W życiu Mallory zbliżają się ogromne zmiany. Po latach indywidualnego nauczania pod okiem troskliwych, przybranych rodziców dziewczyna staje przed nowym zadaniem. Musi zmierzyć się z ostatnią klasą publicznej szkoły średniej. I chociaż Dodge w myślach stworzyła sobie milion scenariuszy na to, jak będzie wyglądał jej pierwszy dzień w tym miejscu, nie przewidziała jednego. A mianowicie tego, że wpadnie na Ridera Starka, przyjaciela i opiekuna, którego nie widziała przez wiele lat.

Bohaterka zaczyna uświadamiać sobie, że ich więź przetrwała, mimo ogromnej przepaści czasowej. Jak się okazuje, tym razem nie tylko ona zmaga się z demonami przeszłości. Rider wyraźnie traci kontrolę nad własnym życiem. A Mallory staje przed wyborem dalszego milczenia a walką o kogoś, kogo kocha. To także krok, by zdobyć życie, o jakim marzyła i odkryć prawdę, która musi ujrzeć światło dzienne.

Przypominamy, że książka Co przyniesie wieczność w sprzedaży pojawi się już 12 kwietnia 2017 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Przeczytaj także