Co przygotować na grilla? Książki z przepisami w świetnej cenie.

grillowanieDzięki książkom, które tu znajdziecie, szybko przekonacie się, że grillowanie może być prawdziwą sztuką i źródłem niezwykle pysznych i wykwintnych dań. Oczywiście grillowanie ma też inną zaletę: przygotowanie dania nie zajmuje dużo czasu i może przebiegać w miłej, rodzinnej atmosferze. Sprawdźcie polecane przez nas książki z przepisami, dowiedźcie się co najlepiej przygotować na grilla i zamieńcie te kulinarne wydarzenie w kucharzenie w iście mistrzowskim stylu.

Na większość książek obowiązuje minimum 27% rabat, a niektóre tytuły można nabyć za mniej niż 5 zł! To naprawdę wyśmienita, kulinarna okazja.

A więc, co przygotować na grilla? 

Na gorącoNa gorąco! Dania z rusztu, grilla i patelni, autorstwa Drouet Valery Viel Pierre-Louis to aż 50 przepisów na dania z grilla, z pysznymi marynatami i sosami, które wprawią Waszych gości w zachwyt. Dzięki tej książce przygotujecie dania zarówno na grillu tradycyjnym, jak i elektrycznym.

W tej książce: Jamie Oliver`s Food Tube: Szalony grill. 50 niesamowitych przepisów, które odmienią twoje grillowanie Christiana Stevensona znajdziecie przepisy samego amerykańskiego mistrza DJ’a BBQ, którego foodtruck zdobył w 2013 roku nagrodę: Best BBQ Shack w Brighton. Ten człowiek to prawdziwy miłośnik pysznego, treściwego jedzenia. Jednym z jego najbardziej oryginalnych przepisów jest: Kurczak wędzony w dymie wiśniowym.

Co przygotować na grilla? – Może rybka?

ryba na grillaRyby z grilla? Oczywiście! Trzeba tylko wiedzieć, jak je przyrządzić. Dzięki książce Tradycyjny smak. Ryby. Wędzenie, grillowanie.. Wolfganga Hauera, dowiecie się jak ugrillować rybę. Pyszna ryba z grilla to prawdziwa sztuka, ale z pewnością warto ją zgłębić, ponieważ mięso ryb jest uważane za wyjątkowo zdrowe i dietetyczne.

Polecane przez nas książki o grillowaniu znajdziecie TUTAJ.  

grill promocja

Przeczytaj także