W świecie kryminałów – co nowego?

Jesteście ciekawi, co nowego dzieje się w świecie kryminałów? Doskonale! W związku z tym dzisiejsze zestawienie jest zatem właśnie dla was. Wśród prezentowanych tytułów znajdziecie nie tylko międzynarodowe hity i bestsellery, ale także rodzime perełki. Poza tym nie zabraknie tu wciągających powieści kryminalnych nierzadko zabarwionych nutą sensacji i thrillera. Jedno jest pewne. Te historie trzymają w napięciu i niepewności od pierwszej do ostatniej strony. Tym samym, jeśli poszukujecie książek, które umilą wam wolny czas, trafiliście idealnie. Znajdziecie tu przede wszystkim lektury, które są już dostępne w sprzedaży na polskim rynku. Na kilka z prezentowanych książek przyjdzie wam jeszcze chwilę poczekać. Gwarantujemy jednak, że naprawdę warto! Koniecznie zatem sprawdźcie, co w trawie piszczy i sięgnijcie po te nowości, które zachwyciły już czytelników na całym świecie i w kraju.

Jaskółki z Czarnobyla - kup na TaniaKsiazka.plW świecie kryminałów – Jaskółki z Czarnobyla

Przez Prypeć, teren dawnej zony, przetaczają się wycieczki turystów zafascynowanych nuklearnym wysypiskiem postsowieckiego świata. To właśnie podczas jednej z takich wycieczek zostaje znalezione zmasakrowane ciało mężczyzny. W prowadzenie śledztwa zostaje zaangażowany cały sztab ludzi: Aleksander Rybałko, który jako dziecko mieszkał w Prypeci, Josif Melnyk, policjant pracujący od kilku lat w Czarnobylu, a także ornitolożka Nina.

Książka już dostępna.

W świecie kryminałów – SforaSfora - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Zimą w lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Ze wstępnych oględzin wynika, że została ona odgryziona przez człowieka. W związku z tym atmosfera niepokoju w mieście zaczyna narastać. Chaos i panikę wprowadzają medialne doniesienia o grasującym w okolicach wilkołaku. Już wkrótce śledczy natrafia również na zmasakrowane zwłoki zakonnicy, która niedawno zaginęła. Ofiarę zamordowano, a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki nie ma wyjścia i w tej sytuacji powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. W jej skład wchodzą Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji.

Książka już dostępna.

Żałobnica - zobacz na TaniaKsiazka.plW świecie kryminałów – Żałobnica

Kiedy mąż Anny i jej pasierbica giną w wypadku samochodowym, kobieta nie czuje potrzeby przezywania żałoby. Po śmierci męża jej konto zasila spory majątek, a do tego dziedziczy świetnie prosperujące przedsiębiorstwo. Niestety już niedługo skrywane tajemnice sprzed lat zaczną wychodzić na światło dzienne. A przecież Anna ma do ukrycia jeszcze jeden sekret…

Książka już dostępna.

W świecie kryminałów – Morderstwo na SekwanieW świecie kryminałów

Szóstego dnia Armady, na środku nabrzeża w Rouen odnaleziono zwłoki marynarza. Świadkami staje się osiem milionów turystów, którzy poddani są okrutnej manipulacji. Jak morderca zdołał popełnić tę zbrodnię? Czy marynarzy z czterech stron świata naprawdę łączy niezwykły pakt? Jakich to skarbów spoczywających na dnie Sekwany poszukują? I co za skandal ukrywają władze?

Książka już dostępna.

W świecie kryminałów W świecie kryminałów – Idealna opiekunka

Caroline Harvey znaleziono martwą w Suffolk, w najgorętszy dzień roku. Jej ciało porzucono w dziwny sposób na dziecięcym łóżeczku, a dziecko, którym się opiekowała, zniknęło. Tymczasem setki kilometrów dalej wakacje Siobhan Dillon kończą się nagle, kiedy jej mąż, Callum, jest aresztowany pod zarzutem morderstwa.

Książka już dostępna.

W świecie kryminałów – Zimowy ogieńZimowy ogień - kup na TaniaKsiazka.pl

Rok 1987, noc świętej Łucji. W sali tanecznej w małej wiosce w południowej Szwecji wybucha pożar, podczas którego ginie młoda kobieta. W trakcie śledztwa mieszkańcy tracą do siebie zaufanie i każdy jest przeciwko każdemu. Wkrótce do zbrodni przyznaje się młody mężczyzna i sprawa pozornie cichnie. Trzydzieści lat później na miejsce wraca Laura, która niegdyś w miasteczku znajdowała swoją bezpieczną przystań, kiedy to spędzała wakacje u ciotki. Teraz jednak okazuje się, że pomimo upływu lat, mieszkańcy nadal przezywają tragedię sprzed lat. A powrót bohaterki budzi w nich stłumione emocje.

Książka dostępna od 2 września 2020 roku.

Przeczytaj także