Tak cię straciłam – coś dla miłośników thrillerów!

Tak cię straciłam - kup na TaniaKsiazka.plTak cię straciłam to książka, która jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Powieść ta przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi thrillerów.  Warto tutaj wspomnieć, że jest to debiutancki tytuł Jenny Blackhurst, którym zdobyła wielką rzeszę fanów na całym świecie. Obecnie książki tej autorki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich miłośników gatunku. Nic więc dziwnego, że literacki debiut w końcu pojawił się także i w Polsce. Jeśli jesteście ciekawi, jak pisarka zaczynała swoją przygodę z międzynarodową sławą, koniecznie to sprawdźcie. Bo choć jest to pierwsza książka autorki, niczym nie odbiega od bestsellerowych historii, które wydała do tej pory. Koniecznie przekonajcie się o tym sami!

Tak cię straciłam – mroczna i wciągająca opowieść

Główną bohaterką historii jest Emma, która właśnie wychodzi ze szpitala psychiatrycznego. Kobieta ma nową tożsamość i niewiele pamięta z okresu poprzedzającego jej zamknięcie w ośrodku. Jak tam trafiła? Bliscy, policja, lekarze, wszyscy mówią, że Susan – tak miała wtedy na imię – zabiła Dylana. Dylan był jej synem, który miał wtedy zaledwie trzy miesiące. A teraz, kiedy Emma próbuje zacząć żyć na nowo, mroczna tajemnica sprzed lat zaczyna przypominać o sobie szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Pewnego dnia bohaterka otwiera list zaadresowany na swoje dawne nazwisko. I jest w szoku, ponieważ w środku znajduje zdjęcie chłopca, który nazywa się Dylan. Co zrobi kobieta, by odzyskać własne dziecko? Czy w ogóle powinna wierzyć w to, że jej synek żyje? Komu zależało, by obwinić ją o tę przerażającą zbrodnię? Co, jeżeli tej zbrodni nie było? Emma musi cofnąć czas i dowiedzieć się, co tak naprawdę zdarzyło się przed laty. I może ufać tylko sobie.

Bo przecież oni powiedzieli jej, że zabiła własne dziecko. I odkupiła winy. Ale co, jeśli zaufała niewłaściwym ludziom, którzy kłamali?

Książkę pt. Tak cię straciłam znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom thrillerów! Koniecznie sprawdźcie tę pozycję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Przeczytaj także