Ciało nie kłamie – wyznania lekarki

Ciało nie kłamie - Kup na TaniaKsiazka.plCiało nie kłamie to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury faktu i reportaży. Poza tym powody do zadowolenia mają wielbiciele książek, które traktują o medycynie sądowej. W ostatnim czasie tego typu książki cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W związku z tym trudno się dziwić, iż na rynku pojawiają się pozycje, zdradzające tajniki zawodów, o których wciąż wiemy niewiele. Książka doktor Judy Melinek na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 4 września 2019 roku. Możecie być pewni, że znajdziecie w niej mnóstwo nietypowych i głośnych przypadków śmierci. Autorka udowadnia, że Ciało nigdy nie kłamie i prezentuje czytelnikom tajniki pracy, którą wykonuje, a która nie zawsze jest łatwa i niesie za sobą mnóstwo psychicznego obciążenia.

Ciało nie kłamie. 262 ciała. Wyznania lekarki medycyny sądowej

Autorka książki, dr Judy Melinek przenosi czytelników prosto za policyjne taśmy, podczas najbardziej wstrząsających przypadków gwałtownej śmierci w Nowym Jorku. W związku z tym opowiada m.in. o wydarzeniach z 11 września, aktach bioterroryzmu przy użyciu wąglika czy katastrofie lotu 587 linii American Airlines. Poza tym prezentowana dziś pozycja, to szczery zapis wspomnień patolożki, dr Judy Melinek, pracującej w nowojorskim biurze naczelnego lekarza sądowego na stanowisku specjalisty medycyny sądowej. Autorka opowiada o sekcjach zwłok, dokonywaniu oględzin na miejscu zbrodni i wspieraniu pogrążonych w żałobie bliskich.

W związku z tym teraz czytelnicy mają niepowtarzalną okazję poznać z bliska jeden z najtrudniejszych zawodów. Tutaj co dnia nie brakuje zagadek i niespodziewanych wyzwań. Poza tym pracując na takim stanowisku, nieustannie stoi się w rozkroku między światem żywych i umarłych. Dr Melinek odkrywa przed odbiorcami nagą prawdę o pracy w kostnicy bez upiększających opisów. Jest to z pewnością pozycja dla ludzi o mocnych nerwach!

Przypominamy, że prezentowana dziś książka dr Judy Melinek pt. Ciało nie kłamie na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 4 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży.

Przeczytaj także