Chyłka. Zaginięcie – przeczytaj zanim obejrzysz. Cała seria do 40% taniej!

Na platformie streamingowej TVN – Player.pl można już obejrzeć dwa pierwsze odcinki serialu Chyłka. Zaginięcie. To ekranizacja drugiej książki z bestsellerowej serii o ambitnej adwokatce Joannie Chyłce. Jeżeli nie znasz jeszcze tego cyklu Remigiusza Mroza, to najwyższy czas, żeby nadrobić lekturowe zaległości.

Chyłka. Zaginięcie - przeczytaj zanim obejrzysz. W TaniaKsiazka.pl z rabatem do nawet 40%

Chyłka. Zaginięcie – przeczytaj zanim obejrzysz

Dlatego właśnie ruszamy z promocją na całą serię książek o Joannie Chyłce. Teraz w naszej księgarni możesz je złapać do nawet 40% taniej!

Każda z książek Remigiusza Mroza z serii o Joannie Chyłce to trzymający w napięciu thriller prawniczy. Jeżeli masz ochotę na to, żeby zagłębić się w świat pełen bezwzględnych manipulacji i intryg to te powieści zostały stworzone specjalnie dla Ciebie.

W serialu Chyłka. Zaginięcie w główną rolę wciela się genialna Magdalena Cielecka. Jednak zanim zaczniecie go oglądać, warto sięgnąć po książki, żeby lepiej poznać bohaterkę serii i trudne sprawy, z którymi musi sobie poradzić.

Seria z Joanną Chyłką do 40% taniej. Sprawdź >>

Zacznij od:

Kasacja (tom 1. serii) Remigiusz Mróz

Joanna Chyłka stanie w obronie syna znanego biznesmena, który został oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się przesądzona, ale ambitna pani adwokat nie ma zamiaru jej przegrać, dlatego nie zamierza przebierać w środkach. Pomaga jej Kordian Oryński – aplikant zafascynowany przełożoną. Zostają wciągnięci w intrygę, która swoje korzenie ma głębiej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

Zaginięcie (tom 2. serii z okładką filmową) Remigiusz Mróz

Z letniskowego domu bogatego małżeństwa znika ich trzyletnia córka. Z braku jakichkolwiek poszlak, śledczy zakładają, że dziecko nie żyje, a w sprawę zamieszani są rodzice. Toteż prokuratura stawia im zarzut zabójstwa.

W obronie rodziców stanie Joanna Chyłka, która wraz z pomocą Oryńskiego postara się rozwikłać zagadkę. Prawniczka zrobi wszystko, żeby wygrać tę sprawę.

Tą książkową serię Remigiusza Mroza pokochało już wielu polskich czytelników. Dołącz do nich! Być może Ciebie też opanuje mrozoszaleństwo. 😉

Nasza promocja na książki z serii o Joannie Chyłce potrwa do 31 stycznia 2019.

Chyłka. Zaginięcie - przeczytaj zanim obejrzysz. W TaniaKsiazka.pl z rabatem do nawet 40%

Przeczytaj także