Charytatywny Bal Fundacji „Pomóż Im”

Czy wiecie, że już od ponad pięciu lat część środków z każdego zamówienia, jakie składacie w Księgarni TaniaKsiazka.pl, wędruje na konto Fundacji „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku? Bo przecież pomaganie zawsze ma sens!

Charytatywny Bal Fundacji "Pomóż Im"

Państwo Agnieszka i Łukasz Kierus na Balu Fundacji „Pomóż Im”

Charytatywny Bal Fundacji „Pomóż Im”

W sobotę, 24 listopada, w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku odbył się piąty Charytatywny Bal Fundacji „Pomóż Im”. Cały dochód z tego wydarzenia został przekazany na wsparcie małych Podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. To jedyne w województwie podlaskim domowe hospicjum dla najmłodszych zmagających się z chorobami nowotworowymi. Dzięki wsparciu Fundacji maluchy mogą być pod fachową opieką w swoich domach, w otoczeniu kochających najbliższych.

Uczestnicy Balu Charytatywnego udowodnili, że pomagać można w każdym momencie, nawet w trakcie andrzejkowej zabawy. Po północy odbyła się licytacja charytatywna, podczas której można było wylicytować m.in. obraz Krzysztofa Koniczka i Barbary Bańki, kolację z Pawłem Małaszyńskim, lot balonem, piłkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, wieczór sylwestrowy w Lechu, Mercedesa na weekend, czy weekendowy pobyt w Hotelu Żubrówka w Białowieży. Tradycyjnie odbyła się też zabawa fantowa.

Drzewo Nadziei – wyjątkowe wyróżnienie

Co roku Fundacja symbolicznie nagradza osoby, które od dawna wspierają Fundację. To podziękowanie za przekazane fundusze i tym samym – serce okazane chorym dzieciom i ich rodzinom. Nasi szefowie – Państwo Agnieszka i Łukasz Kierus – w ramach podziękowania dostali wyjątkową nagrodę specjalną – Drzewo Nadziei.

Bal Charytatywny był zwieńczeniem Miesiąca Dobroczynności, podczas którego w ponad 60 sklepach i punktach usługowych na mapie Białegostoku można było znaleźć specjalne puszki, dzięki którym każdy mógł wesprzeć Podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. W ramach tej akcji społecznej odbył się też charytatywny koncert Urszuli w Operze i Filharmonii Podlaskiej. A młodzi artyści z Artea Otwarta Przestrzeń  Artystyczna zaprosili widzów na specjalne przedstawienia. Cały dochód z tych wydarzeń został przekazany na wsparcie Fundacji „Pomóż Im”.

Pomaganie innym jest ważne, jesteśmy dumni z tego, że dzięki Wam, naszym drogim TanioKsiążkowym Klientom możemy to robić. Jeżeli ze swojej strony chcielibyście dodatkowo wesprzeć Fundację „Pomóż Im”, to wszystkiego możecie dowiedzieć się w tym miejscu.

Przeczytaj także