Cham z kulą w głowie – Ziemowit Szczerek

Cham z kulą w głowie - kup na TaniaKsiazka.plCham z kulą w głowie to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników twórczości Ziemowita Szczerka. Poza tym powody do zadowolenia mają wielbiciele kryminałów, utrzymanych w mrocznym klimacie noir. Na dokładkę trochę historii w tle i proszę – mamy gotowy przepis na bestseller. Najnowsza książka autora w sprzedaży będzie dostępna już od 6 maja 2020 roku. Tym samym, jeśli do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, dziś macie idealną okazję, by nadrobić zaległości. A gwarantujemy, że warto! W końcu nie bez powodu jego historie cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników w całej Polsce. Sprawdźcie ten fenomen koniecznie!

Cham z kulą w głowie – kilka słów o fabule powieści

A co gdyby II wojny światowej w ogóle nie było? Tym samym Warszawa nigdy nie została zniszczona, a pod łukami triumfalnymi spacerują Polacy, Żydzi i Ukraińcy. Warszawa, Buenos Aires Słowiańszczyzny, swego tanga nikomu nie szczędzi. Jednak teraz to miasto, które nigdy nie przegrało, spływa krwią. Ulica szepcze o Kubie Hieroglifie i spisku tajnych stowarzyszeń. Tym samym kolejne trupy bez głów walają się po ulicach, a świat pogrąża się w chaosie.

W związku z tym to sprawa, którą powinien zająć się Kary. Ponieważ tajemniczy morderca zabija równie dobrze, jak on. A poza tym zbrodniarz chce wyrównać rachunki z bohaterem. Kary to bękart, zdrajca i dezerter. Przy okazji jednak sprawdza się jako detektyw. Tym samym jego obowiązkiem jest schwytanie zabójcy, siejącego postrach w mieście. Musi tylko przestać pić i wziąć się w garść…

Czytelnicy po raz kolejny znajdą w powieści Szczerka zbrodnię, namiętność i wojnę na każdym szczeblu. To niezwykle epicka opowieść, w której tle majaczy alternatywna historia.

Przypominamy, że książka pt. Cham z kulą w głowie będzie dostępna w sprzedaży już od 6 maja bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom kryminałów w klimacie noir. Koniecznie to sprawdźcie. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Przeczytaj także