Cecelia Ahern – wznowienie powieści „Podarunek”

9788328702745Podarunek to powieść Cecelii Ahern, która ukaże się 24 listopada bieżącego roku. Jest to wznowione wydanie. Kojarzycie nazwisko autorki? Z pewnością! Jest to niekwestionowana mistrzyni w swojej dziedzinie, odpowiadająca za tak fantastyczne powieści jak PS Kocham Cię oraz Love, Rosie. Dzięki nim osiągnęła szczyty bestselerowych list, a jej książki znane są na całym świecie.

O czym jest Podarunek?

Głównym bohaterem jest Lou Suffern, zabiegany pracoholik, który pozornie w życiu ma wszystko. Rzeczywistość okazuje się z goła inna. Jego codzienność to nieustająca rywalizacja ze współpracownikami. Skupia się na pracy tak bardzo, że zaniedbuje rodzinę i ignoruje zupełnie wszystko, co nie jest połączone bezpośrednio z jego zawodową karierą. Gdyby istniała taka możliwość, dla utrzymania odpowiedniej harmonii – rozdwoiłby się. Jednak to wydaje się niemożliwe. Jednak pewnego dnia spotyka Gabe’a, człowieka, któremu oferuje bezinteresowną pomoc. Okazuje się, że mężczyzna ten posiada niezwykłe umiejętności i w podziękowaniu ofiaruje Suffernowi niezwykły dar. Czy mężczyźnie uda się teraz odmienić swoje życie? Czy zauważy błędy i naprawi to, co zaczęło się psuć? A może w końcu uda się mu schwytać szczęście, które jak do tej pory zawsze było krok przed nim?

Podarunek to niezwykle poruszająca opowieść, która zawiera w sobie wiele mądrości. Przypominamy, że  powieść Cecelii Ahern w sprzedaży pojawi się ponownie 24 listopada 2016 roku. Już teraz zachęcamy was gorąco do kupna! Nazwisko pisarki jak i jej poprzednie dzieła potwierdzają jej kunszt pisarski i gwarantują kolejną, poruszającą historię.

Przeczytaj także