Catwoman. Złodziejka dusz Sarah J. Maas

Catwoman. Złodziejka dusz - kup na TaniaKsiazka.plCatwoman. Złodziejka dusz to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników literatury science fiction. Poza tym powody do zadowolenia mają przede wszystkim ci, którzy uwielbiają przygody komiksowej bohaterki Catwoman. Prezentowana dziś pozycja to nic innego jak najnowszy projekt DC Icon. W jego skład będą wchodziły książki, napisane przez znanych twórców fantasy, traktujące właśnie o superbohaterach z uniwersum DC Comics.

Książka, którą dziś przedstawiamy, jest już dostępna w sprzedaży na polskim rynku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie to sprawdźcie!

Catwoman. Złodziejka dusz – kilka słów o książce

Selina Kyle to złodziejka, która dwa lata po ucieczce ze slumsów Gotham City wraca jako tajemnicza i bogata Holly Vanderhees. Kobieta szybko odkrywa, że Batman musiał wyjechać z ważną misją. A to oznacza, że Gotham City wręcz czeka, aby je oskubać.

Luke Fox pragnie dowieść, że Batwing jest w stanie pomóc ludziom. Dlatego obiera za cel nową złodziejkę, która sprzymierzyła się z Poison Ivy i Harley Quinn. Ich grupa rozpętuje prawdziwe piekło. Do tego Catwoman jest cwana i może zniszczyć Batwinga.

Poza tym w Gotham City nie każdy jest tym, na kogo wygląda. Tym samym Selina prowadzi rozpaczliwą grę w kotka i myszkę, zawiązując nieoczekiwane sojusze, wikłając się w skomplikowaną relację z Batwingiem nocą i swoim diabelnie przystojnym sąsiadem Lukiem Foxem za dnia. Jednak już wkrótce dogania ją własna, mroczna przeszłość. Czy w tej sytuacji uda się jej przeprowadzić ostatni skok, którego cel jest najbliższy jej sercu?

Jeśli nie jesteście fanami komiksów, ale chcielibyście poznać przygody Catwoman, prezentowana dziś książka jest właśnie dla was! Ponadto zainteresuje ona wszystkich miłośników superbohaterów związanych z uniwersum DC Icon. To gorąca nowość, która przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi science fiction.

Sarah J. Mass to autorka bestselerów fantasy. Jej serię Szklany tron pokochali miłośnicy gatunku na całym świecie.

Przypominamy, że książka pt. Catwoman. Złodziejka dusz jest już dostępna na polskim rynku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy! Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorca znajdzie w tej historii coś dla siebie. Sprawdźcie!

Przeczytaj także