Camilla Läckberg wydaje nową książkę!

Camilla Läckberg to szwedzka pisarka, która światową sławę zyskała dzięki powieściom kryminalnym. Jej wciągające serie śledzą z zapartym tchem czytelnicy na całym świecie i właściwie trudno się im dziwić. Talent autorki jest niepodważalny. Teraz, dla wszystkich miłośników jej twórczości mamy niezwykle dobrą wiadomość. Pisarka pracuje właśnie nad nową powieścią!

Camilla Läckberg i najnowsza książka

Wiedźma – taki tytuł nosić będzie najnowsza powieść. Jej premiera przewidywana jest na 4 kwietnia 2017 roku i jak podkreśla autorka, będzie to najdłuższe dzieło, jakie do tej pory stworzyła. W Polsce powieść ma ukazać się zaledwie kilka miesięcy później, jesienią. Poza tym Camilla dodaje również, iż właśnie ta historia kosztowała ją najwięcej wysiłku. Jak więc widać, czytelnicy mogą spodziewać się kolejnej porywającej opowieści. Zaś sama autorka udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy i fanom swojej twórczości chce przedstawiać jedynie najwyższej jakości dzieła.

Należy tu wspomnieć, że Wiedźma będzie już dziesiątym tomem przygód Eriki i Patrika. Ponadto czytelnicy, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Läckberg, będą mieli niepowtarzalną okazję nabyć jej powieści w odnowionych okładkach.

Pisarka tą radosną wiadomością podzieliła się z fanami na Facebooku. Jednocześnie podziękowała za wsparcie czytelników. Dodała również, że to właśnie oni są jej największą motywacją i dają jej siłę by realizować kolejne projekty. Cóż, nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na polskie wydanie.

Obok macie szansę zobaczyć projekt okładki najnowszej książki. Zaś wszystkich zainteresowanych twórczością Läckberg odsyłamy tutaj. To doskonała okazja by nadrobić braki i uzupełnić domową biblioteczkę o brakujące tytuły! Gorąco polecamy!

Przeczytaj także