Był sobie pies – tej powieści nie możesz przegapić!

Był sobie pies autorstwa W. Bruce Cameron to jedna z najbardziej urzekających historii nowego roku. Premiera książki przewidziana jest na 15 lutego 2017 roku. To jednak nie wszystko. Już 2 dni później na ekrany polskich kin wejdzie film o tym samym tytule, stworzony na podstawie owej książki. Reżyserią zajmie się Lasse Hallström, zaś za scenariusz odpowiadać będzie Cathryn Michon.

Był sobie pies – światowy bestseller

Przez ponad rok owa książka nie schodziła z listy bestsellerów „New York Timesa”. Co takiego ma w sobie, że skradła serca czytelników na całym świecie? Historia niezwykle pogodna, opowiadająca przygody wiernego psa. Czworonóg ten postawił sobie za cel wpajanie ludziom, czym naprawdę jest miłość oraz lojalność. Jak się to dzieje? Bohaterem jest bezdomny kundelek, który dość szybko kończy swój smętny żywot. Ponieważ jednak los potrafi być zaskakujący, odradza się on w postaci przepięknego, złotowłosego szczeniaczka. Jego nowe życie nabiera sensu, ponieważ trafia do człowieka, który jest miłośnikiem zwierząt Ośmioletni Ethan z nowym przyjacielem, Baileyem, nawiązuje wspaniałą więź, która sprawia, że stają się nierozłączni. Wzajemnie uczą się od siebie szacunku i miłości.

Gdy Bailey dożywa starości, czuje, że spełnił swój obowiązek. Wkrótce odchodzi z tego świata w poczuciu, że należycie wypełnił swoją misję. Okazuje się jednak, że to jeszcze nie koniec. Pies ponownie odradza się w postaci szczeniaczka. Czy uda się mu znów spotkać Ethana?  

Przypominamy, że książka Był sobie pies w sprzedaży pojawi się już 15 lutego 2017 roku. Nie przegapcie taj niezwykłej i uroczej opowieści! Ekranizacja zaś pojawi się w polskich kinach 17 lutego 2017 roku. Przekonajcie się, iż ten świat może być nieźle pomerdany. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także