Był sobie pies 2 – kontynuacja wzruszającej historii!

Był sobie pies 2 - kup na TaniaKsiazka.plBył sobie pies 2 to kontynuacja niezwykle wzruszającej historii, która skradła serca czytelników na całym świecie. Najnowsza książka, której autorem jest W. Bruce Cameron, na polskim rynku będzie dostępna od 18 września 2019 roku. Poza tym prezentowana dziś pozycja podobnie jak jej poprzedniczka doczeka się ekranizacji. Film na podstawie powieści pojawi się w kinach już 4 października bieżącego roku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z twórczością tego pisarza, koniecznie nadróbcie zaległości. Dziś macie do tego idealną okazję. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

 Był sobie pies 2 – poruszająca opowieść o przyjaźni i oddaniu

Głównym bohaterem powieści jest oczywiście pies Bailey, znany czytelnikom z historii pt. Był sobie pies. Ponieważ czworonóg przeżył już wiele wcieleń, o ludziach miał szansę nauczyć się naprawdę dużo. Podczas wędrówki po świecie miał mnóstwo imion: Toby, Ellie czy Koleżka. Teraz Bailey powraca w nowym wcieleniu, ponieważ ma bardzo ważną misję. Bohater musi zaopiekować się dorastającą Clarity, wnuczką jego ukochanego przyjaciela Ethana. Zadaniem psa jest pilnowanie i strzeżenie dziewczynki, ponieważ ta ma niezwykły talent do pakowania się w kłopoty. Sprawa nie jest więc taka łatwa. Poza tym Clarity June wraz z matką opuszcza dom ukochanej babci i Baileya. A wszystko po to, by zamieszkać w wielkim mieście. W związku z tym w swoim nowym wcieleniu Bailey znajdzie CJ i zrobico trzeba, żeby była szczęśliwa. W końcu od tego są najlepsi przyjaciele. Czworonóg pomoże jej realizować marzenia i ułatwi odnalezienie prawdziwej miłości. Bo przecież dorastanie jest trudne. I to wielkie szczęście mieć przy sobie przyjaciela, a zarazem stróża.

Autor po raz kolejny stworzył niezwykle wciągającą i poruszającą opowieść o sile przyjaźni i przywiązaniu. Przypominamy, że najnowsza książka Camerona pt. Był sobie pies 2 będzie dostępna w sprzedaży od 18 września bieżącego roku. Prezentowaną dziś powieść znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim miłośnikom książek przygodowych i beletrystyki. Koniecznie to sprawdźcie!

Przeczytaj także