Brudne gry – piąty tom Dzikich kart G.R.R. Martina!

Brudne GryDobra wiadomość dla wszystkich fanów G.R.R. Martina. Brudne gry, piąty tom z serii Dzikie karty jest już dostępny! Ale to nie koniec wspaniałych informacji. Nasza ekipa, specjalnie dla was przygotowała rabat. Jeśli więc zdecydujecie się na kupno książki, otrzymacie ją aż o 25% taniej. Takiej okazji nie możecie przegapić!

Brudne gry – fabuła

Dżokerowo ponownie musi stawić czoła wojnie między mafią a Widmowymi Pięściami, która wybucha na ulicach miasta. Okazuje się, że aby zwalczyć niekontrolowaną przemoc rozlewającą się po metropolii, w bitwę muszą zaangażować się również asowie i dżokerzy. Czytelnicy w najnowszej książce mogą liczyć na trzy wątki, które w trakcie powieści przeplatają się ze sobą. Historia pierwsza dotyczy Żółwia, przechodzącego kryzys tożsamości. Nie widzi on już sensu w działalności superbohaterskiej prowadzonej do tej pory. Bohaterem drugiego wątku jest Croyd Crenson i jego losy – odbywa on dwie kolejne przemiany. Zaś ostatnim wątkiem jest historia Tachiona, który za wszelką cenę próbuje uporać się z nowo odnalezionym wnukiem – Blaisem. Ponadto na jego głowie spoczywa również przywrócenie porządku i zażegnanie wojny gangów toczącej się na ulicach Dżokerowa. To jednak nie wszystko. Mężczyzna musi także przywołać do porządku Crensona, który zaczyna stwarzać ogromne zagrożenie.

Warto wspomnieć, że projekt Dzikie karty Martin stworzył przy współpracy z takimi pisarzami jak: Melinda M. Snodgrass, Edward Bryant, Stephen Leigh, Pat Cadigan, Walter Jon Williams, John J. Miller, Roger Zelazny, Arthur Byron Cover i Leanne C. Harper. Autor słynnego cyklu Pieśń Lodu i Ognia zajmuje się redakcją, a do tworzenia historii zaprasza twórców znanych jak i tych, o których talencie mamy okazję przekonać się dopiero przy owym projekcie.

Brudne gry znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że teraz powieść nabędziecie z 25% rabatem. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także