Brud – najnowsza książka Piotra C.

BrudBrud to najnowsza książka Piotra C., która w księgarniach pojawi się już 27 października bieżącego roku. Autor na koncie ma już bestsellery takie jak Pokolenie Ikea oraz Pokolenie Ikea. Kobiety. Oba projekty pozwoliły Piotrowi C., zebrać ponad 300 tysięcy fanów na Facebooku. Książki zaś rozeszły się w 120 tysięcznym nakładzie.

O czym jest Brud?

W najnowszej powieści Piotra C. czytelnicy będą mieli okazję zapoznać się z postacią Relu. To adwokat, mieszkający w warszawskiej dzielnicy Wilanów, tzw. Lemingradzie. Jego najbardziej dochodowym klientem jest Janusz – zdemoralizowany milioner. Oczywiście, Relu posiada również przyjaciół. A właściwie jednego, wiernego psa – Józka. Bohater nie lubi kontaktu z ludźmi, ale z jakiś powodów, oni lgną do niego. Więc mężczyzna poddaje się tej fali i pozwala, aby zdradzali mu swoje największe sekrety i tajemnice. Pijąc słucha o bezdusznych mężczyznach i łatwych kobietach. A każda konwersacja coraz bardziej odsłania brud świata, gdzie mężczyźni chodzą w drogich garniturach, a kobiety w równie drogich kostiumach.

Iluzyjny świat dobrobytu i pozorów. Wspaniały ojciec adwokat, piękna żona, inteligentny syn. I pies. Wspaniała rodzina, której inni mogą pozazdrościć. Ale trzeba pamiętać, że to tylko pozory… Warto spojrzeć głębiej. Brud bowiem czai się wszędzie. Przecież każdy ma coś do ukrycia: kochanka, kochankę, narkotyki, nadużywanie środków nasennych, modlitwy, aby sąsiad miał gorzej, nagminne oglądanie porno czy radość, że właśnie komuś powinęła się noga.

Przypominamy, że najnowsza książka Piotra C. Brud w sprzedaży pojawi się 27 października bieżącego roku. Tej pozycji nie może zabraknąć w twojej domowej biblioteczce. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także