Brandon Sanderson powraca z nową powieścią!

Brandon Sanderson powraca z nową powieścią. Dawca przysięgi - sprawdź na TaniaKsiazka.plBrandon Sanderson powraca z nową powieścią i jest to z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników fantastycznej literatury młodzieżowej. Książka nosić będzie tytuł Dawca przysięgi, a w sprzedaży pojawi się 6 grudnia 2017 roku. Ale to nie koniec dobrych informacji! Jak z pewnością orientują się miłośnicy twórczości autora, Dawca przysięgi to już trzeci tom ze słynnej serii pt. Archiwum burzowego światła, a jednocześnie to pierwsza część trzeciego tomu. Tak więc przed odbiorcami mnóstwo stron fantastycznej przygody i maksymalnie wciągającej akcji. Koniecznie sprawdźcie, czego można się spodziewać po najnowszej powieści pisarza!

Brandon Sanderson powraca z nową powieścią i po raz kolejny zachwyca

Alethyjskie armie, którymi dowodzi Dalinar Kholin, chwilowo mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Jednak cena za taki bieg wydarzeń była okrutna. Parshendi przywołali gwałtowną Wielką Burzę, a ta obecnie niszczy świat. Ponadto jej przejście uświadamia, niegdyś spokojnym i potulnym parshmenom, prawdziwą grozę ich uwięzienia, które trwa już od tysięcy lat. Kaladin Burzą Błogosławiony podejmuje się desperackiej próby, by ostrzec rodzinę przed zbliżającym się zagrożeniem.

Shallan Davar pogrążony jest w badaniach nad cudami starożytnej twierdzy Świetlistych Rycerzy. Wysoko w górach, ponad burzami, w wieży Urithiru, odkrywa tajemnice kryjące się w głębiach twierdzy. Natomiast Dalinar zaczyna pojmować, że jego święta misja zjednoczenia ojczystego Alethkaru ma niewielki zasięg. Wszystkie narody Rosharu muszą zapomnieć o krwawej przeszłości Dalinara, by wspólnie zjednoczyć siły. Rzeczywistość wydaje się okrutna. Bo jeśli samemu Dalinarowi nie uda się stawić czoła tej przeszłości, to nawet powrót Świetlistych Rycerzy niewiele tu pomoże. Koniec cywilizacji jest już bardzo blisko, a na horyzoncie wciąż jarzy się widmo minionych wydarzeń.

Brandon Sanderson powraca z nową powieścią i trzeba przyznać, że robi to z niemałym przytupem. Po raz kolejny udowadnia, że szczyty bestsellerowych list zdobył nie przez przypadek. A tysiące Czytelników na całym świecie wciąż z niecierpliwością wyczekują jego powieści.

Książkę pt. Dawca przysięgi znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także