Bracia Slater, tom 3 – kolejna część pikantnej serii!

Bracia Slater, tom 3 już 14 kwietnia pojawi się na polskim rynku. Najnowsza część bestsellerowego cyklu autorstwa L.A. Casey nosi tytuł Kane. I jak w przypadku wydanych już powieści, będzie się skupiać na losach tytułowego bohatera. Jeśli do tej pory nie miałyście okazji zapoznać się z tą pikantną serią o gorących braciach Slater, koniecznie nadróbcie zaległości. L.A. Casey tworzy niezwykłą literaturą dla kobiet, a jej powieści dostarczają wielu emocji. Nie bez przyczyny stała się bestsellerową autorką New York Timesa oraz USA Today. Zainteresowane? Gwarantujemy, że przy tym cyklu nie będziecie się nudziły!

Bracia Slater, tom 3 – Kane

Aideen Collins należy do tego typu dziewczyn, które nie boją się postawić na swoim. Ponieważ wychowywała się bez matki, wśród samych mężczyzn, jej temperament jest niezwykle ognisty. Od najmłodszych lat musiała walczyć o swoje, by przetrwać. Teraz okazuje się, że jest jedyną kobietą, która potrafi postawić się Kane’owi Slaterowi i powiedzieć mu w twarz, co o nim myśli.

Natomiast Kane Slater to typ mężczyzny, który nie przepada za ludźmi i zawsze trzyma ich na dystans. Do tej pory nie znalazł się nikt, kto potrafiłby go dobrze zrozumieć. Ponadto wiele osób najzwyczajniej się go boi. Wszystko z powodu blizn, które pokrywają jego twarz i ciało. To sprawia mu wiele radości. Kiedy innych ogarnia strach, bohater wie, że nie będzie musiał wdawać się w bliższe relacje.

Sytuacja tej dwójki nie jest łatwa. Bo chociaż Aideen i Kane nie przepadają za sobą, potrzebują się, by przetrwać. Ona jest jedyną osobą, która potrafi się mu przeciwstawić. On jest jedynym mężczyzną, który zna jej sekrety. Wkrótce Kane ciężko choruje i to Aideen otacza go opieką. Jednak los bywa okrutny i potrafi mieszać w najmniej oczekiwanym momencie. Tym razem ma zamiar zadrwić z tej dwójki. Z przeszłości powraca najgorszy demon, który ścigał mężczyznę od lat.

Bracia Slater, tom 3 pt. Kane znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej.

Całą serię znajdziecie tutaj.

Przeczytaj także