Bracia Slater. Keela – kontynuacja pikantnej serii!

Bracia Slater. Keela - kup na TaniaKsiazka.plBracia Slater. Keela to kontynuacja jednej z najbardziej gorących serii, które ujrzą światło dzienne w przyszłym roku. Premiera książki na polskim rynku przewidywana jest na 21 stycznia 2018. Nie mamy wątpliwości, że na dalsze losy bohaterów czekają tysiące Czytelniczek w całym kraju. Autorka L. A. Casey wie jak pobudzić wyobraźnię, a jej historie czyta się z wypiekami na twarzy. I kiedy kończy się opowieść, trudno uwierzyć, że to już koniec. Bo losy bohaterów zostają z Czytelniczkami jeszcze długi czas po zakończeniu książki. Jeśli zatem poszukujecie wciągającej i niezwykle pikantnej serii erotycznej, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co przygotowała dla Was autorka.

Bracia Slater. Keela – tom 2.5, trochę o fabule

Keela staje przed jedną z najważniejszych decyzji w życiu. W końcu ma szansę pokazać rodzinie, że ona również potrafi zachowywać się, jak na dojrzałą kobietę przystało. Ma już narzeczonego, a teraz planują wspólnie zamieszkać. Przeprowadzka to moment, który już na zawsze ma odmienić jej życie. Bardzo prawdopodobne, że właśnie po takiej decyzji rodzina przestanie w końcu uważać ją za czarną owcę i życiowego nieudacznika.

Keela ma nadzieję, że przeprowadzka pójdzie gładko i sprawnie. Dziewczyna w swoich planach nie uwzględniła jednak jednego. Kiedy bowiem jesteś zaręczona z jednym z braci Slater, nic nie idzie zgodnie z wcześniej ustalonymi założeniami. Beztroski Alec jak zwykle nie myśli o konsekwencjach i wybiera bardzo niefortunny moment na niespodziankę. To, co się wydarzyło to było prawdziwe szaleństwo.

Zaczyna się. W domu pojawiają się nieproszeni goście. Kiedy w grę wchodzi alkohol, sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Kłótnie i łóżkowe igraszki nie sprzyjają atmosferze spokojnej przeprowadzki. Wszystko kryje się pod jednym nazwiskiem – Slater. Przed bohaterką bardzo poważna decyzja. Kobieta musi zastanowić się, czy aby na pewno chce oddać serce i czas jednemu z nieprzewidywalnych braci. Jak miałoby wyglądać ich wspólne życie, kiedy Alec wciąż wydaje się być dużym dzieckiem?

Przypominamy, że książka pt. Bracia Slater. Tom 2.5. Keela w sprzedaży pojawi się 21 stycznia 2018 roku. Znajdziecie ją tutaj. Gorąco polecamy!

Przeczytaj także